۱۳/ذو القعدة/۱۴۴۴

-

۱۴۰۲/۰۳/۱۲ جمعه

صبح قزوین جوان بسیجی به دست آشوب‌گران در تاکستان کشته شد
کد خبر: ۳۵۹۴۵۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۳۱ ساعت: ۹:۵۹ ↗ لینک کوتاه

سرپرست معاونت سیاسی استانداری قزوین:

عباس خالقی به دست آشوبگران به قتل رسید/عروج شهادت گونه جوان بسیجی در تاکستان

ابوالحسن کبیری گفت: عباس خالقی، جوان بسیجی تاکستانی در اثر درگیری با ارازل و اوباش به شهادت رسید.

جوان بسیجی به دست آشوب‌گران در تاکستان کشته شد
ابوالحسن کبیری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: شب گذشته تجمعات غیرقانونی در برخی نقاط استان از جمله شهر قزوین، الوند و تاکستان اتفاق افتاد که متاسفانه تعدادی از جوانان هم فریب تبلیغات رسانه‌ای دشمن را خورده و در این اغتشاشات شرکت کردند.

وی با بیان اینکه برای هیچ یک از این تجمعات مجوزی صادر نشده است، افزود: اجتماعاتی در شهر قزوین، الوند و تاکستان داشتیم که متاسفانه یک جوان بسیجی در تاکستان در اثر درگیری با ارازل و اوباش به شهادت رسید.

سرپرست معاونت سیاسی استاندار قزوین ادامه داد: عباس خالقی جوان 23ساله‌ای است که از سال 94 به طور فعال در بسیج حضور داشته و متاهل و دارای یک فرزند است.

این مسئول اضافه کرد: خالقی شب گذشته در یکی از خیابان‌های شهر تاکستان مورد هدف سلاح گرم اغتشاشگران قرار گرفته و با اصابت گلوله به قلب، به شهادت رسیده است.دشمن با نقشه کشته سازی به میدان آمده است

کبیری ابراز کرد: ضاربان چهره‌های خود را پوشانده بودند و پس از به شهادت رسیدن این جوان بسیجی اقدام به فیلمبرداری از صحنه کرده و متواری می‌شوند لذا نشان دهنده این است که دشمن با نقشه کشته سازی به میدان آمده است.

وی عنوان کرد: در این اغتشاشات که در چندشب اخیر در سطح استان شاهد آن هستیم، اغتشاشگران نسبت به جان مامورین نیروی انتظامی هم سوءقصد کرده و با سلاح گرم و سرد آن‌ها را مورد هدف قرار داده‌اند.

سرپرست معاونت سیاسی استاندار قزوین گفت: تعدادی از لیدرهای تجمعات در استان توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی شناسایی و دستگیر شدند.

جوانان فریب دشمنان را نخورند 

این مسئول افزود: این اغتشاشگران علاوه بر ایجاد جو روانی اقدام به تخریب و آسیب به اموال عمومی کردند و مجرمان بدانند برخورد جدی با صورت خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: در چنین شرایطی داشتن بصیرت و آگاهی مهمترین مسئله است و ما به تمامی جوانان و خانواده‌ها توصیه می‌کنیم فریب رسانه‌ها و فراخوان‌های معاندین را نخورند و از ورود به تجمعات پرهیز کنند.

کبیری با بیان اینکه دشمن برای دست‌یابی به اهدافش از هر ابزاری استفاده می‌کند، یادآور شد: شب گذشته در شهر الوند یک فرد مورد ضربات چاقوی آشوبگران قرار گرفته و جان خود را از دست داده است.

برخورد جدی با جرایم اغتشاشگران صورت می‌گیرد

سرپرست معاونت سیاسی استاندار قزوین گفت: دشمن با تبلیغات منفی رسانه‌ای و ایجاد تنش در جامعه نمی‌خواهد دستاوردهای مثبت جمهوری اسلامی ایران دیده شود و می‌خواهند عملکرد دولتمردان را ناکارآمد جلوه دهند.

این مسئول عنوان کرد: عمده جوانانی که در تجمعات حضور می‌یابند زیر 20سال هستند و تحت تاثیر عملیات روانی ضدانقلاب و معاندین قرار گرفته‌اند.

وی در پایان تصریح کرد: به آشوبگران هشدار می‌دهیم که نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ما اجازه هیچگونه جولان را به آنه‌ها نخواهند داد و به طور جدی با مخلان امنیت جامعه برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان