۲۹/صفر/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۷/۰۳ یکشنبه

صبح قزوین لاشخورهای سیاسی با کلیدواژه حقوق زنان به دنبال اغتشاش هستند
کد خبر: ۳۵۹۴۲۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۱ ساعت: ۱۱:۳۹ ↗ لینک کوتاه

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس:

لاشخورهای سیاسی با کلیدواژه حقوق زنان به دنبال اغتشاش هستند

فاطمه محمدبیگی با اشاره به اینکه لاشخورهای سیاسی با کلیدواژه حقوق زنان به دنبال ایجاد اغتشاش هستند، گفت: آشوب و هرج و مرجو توهین به مقدسات محکوم است و با عاملان آشوب باید قاطعانه برخورد کرد.

لاشخورهای سیاسی با کلیدواژه حقوق زنان به دنبال اغتشاش هستند
فاطمه محمدبیگی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ با اشاره به فضای ملتهب کشور در روزهای اخیر اظهار کرد: این روزها شاهد بازیگری فتنه‌گران در راستای اقدامات ضد امنیتی، ایجاد آشوب در سطح جامعه، اهانت به مقدسات، ارزش‌ها و احکام دینی هستیم.

عضو هیئت مدیره بنیاد ملی عفاف و حجاب کشور تصریح کرد: ماجرای خانم مهسا امینی همه را متاثر کرد ولی مهمترین مسئله حفظ آرامش و امنیت در جامعه است؛ مردم باید از اقدامات صورت گرفته مطلع شوند، شفاف‌سازی و ارائه به موقع گزارش توسط دستگاه‌های تخصصی و تیم رسیدگی به پرونده می‌تواند  مانع ایجاد زمینه‌های فتنه شود.

وی بیان کرد: درگذشت «مهسا امینی» همه ما را متاثر کرد، مراجع حقوقی، قضایی، پزشکی قانونی و مجلس شورای اسلامی از جنبه نظارتی پیگیر پرونده این خانم هستند و اخبار به اطلاع ملت عزیز ایران خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در این ماجرا میان‌داری گروه تروریستی کومله با کارنامه سیاهی که از اول انقلاب از خود نشان داده نیز نشان از طراحی پشت پرده لاشخورهای سیاسی دارد که با کلید واژه «زنان» آتش آشوبگری در جامعه را تند کنند.

محمدبیگی بیان کرد: بیش از ۱۶ قانون در حوزه عفاف و حجاب در مصوبات مجلس و دو مصوبه در شورای عالی انقلاب فرهنگی وجود دارد و ۳۴ دستگاه مسئول اجرای قوانین این حوزه هستند اما در عملکرد بسیاری از دستگاه‌ها کم کاری یا ترک فعل در حوزه تربیتی و آموزشی عفاف و حجاب مشاهده می‌شود. 

وی تصریح کرد: فرآیند ترویج عفاف و حجاب در کشور باید از  آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها آغاز شود؛ در این زمینه سرفصل آموزشی‌ نیز تدوین شد اما در دولت‌های مختلف به نتیجه نرسید.

دشمن منتظر سوءاستفاده از مسائل داخلی کشور است

نماینده مردم قزوین در مجلس عنوان کرد: امروز پرونده خانم مهسا امینی نیازمند روشنگری و تبیین ابعاد ماجرا توسط مسئولان امر است تا سوءاستفاده دشمن از این اتفاق برای همه روشن شود؛ مسببان آشوب‌های اخیر باید پاسخگوی خسارات باشند. 

وی در ادامه گفت: در جنگ ترکیبی و فضای رسانه‌ای دشمن شاهد هستیم که حساسیتی درباره معضلات و حوادث رخ داده در سایر کشورها وجود ندارد اما کوچک‌ترین اتفاقات در کشور ما تحت تاثیر القائات دستگاه‌‌های رسانه‌ای معاند خارجی و داخلی و منافقان قرار می‌گیرد لذا روشنگری و بصیرت افزایی و جهاد تبیین از ضروریات است.

محمدبیگی با تاکید براینکه جنگ ترکیبی پیچیده دشمن در مقابل بصیرت مردم، محکوم به شکست است؛ خاطرنشان کرد: اغتشاش و هرج و مرج، توهین به مقدسات و آتش زدن پرچم و مسجد و کلام وحی بخشی از این پازل جنگ ترکیبی دشمن است. 

حفظ امنیت مردم خط قرمز ماست 

وی گفت: حفظ امنیت مالی و جانی مردم از واجبات بوده و نباید اجازه داد ضد انقلا‌ب و معاندین با دستمایه قرار دادن موضوعاتی همچون درگذشت خانم مهسا امینی کشور را به آشوب بکشند؛ چراکه حفظ امنیت مردم خط قرمز ماست.

این مسئول ابراز کرد: آیات عفاف و حجاب قرآن کریم در ۵ مرحله نازل شده و احکام زیست عفیفانه در قرآن به حدی مسلم است که هیچ شکی برای لزوم دفاع از عفاف و حجاب باقی نمی‌ماند.
 
محمدبیگی در پایان عنوان کرد: حجاب از احکام اجتماعی اسلام بوده که برای حفظ سلامت اخلاقی و استحکام خانواده‌ها به واسطه وحی الهی نازل شده است.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان