۰۷/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۲۸ سه شنبه

صبح قزوین ۸۵۰۰ دانش‌آموز قزوینی تحت حمایت کمیته امداد هستند
کد خبر: ۳۵۹۳۹۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۳۰ ساعت: ۱۱:۵۴ ↗ لینک کوتاه

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین:

۸۵۰۰ دانش‌آموز قزوینی تحت حمایت کمیته امداد هستند

فرزاد فرهادی گفت: هم اکنون ۸ هزار و ۵۷۵ دانش‌آموز و ۴۲۰ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد هستند که تا به امروز توانستیم برای تعدادی از آنان اقلام مورد نیاز تحصیلی را با مشارکت خیرین تهیه کنیم.

۸۵۰۰ دانش‌آموز قزوینی تحت حمایت کمیته امداد هستند
فرزاد فرهادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به برگزاری جشن عاطفه‌ها در سطح استان اظهار کرد: امسال جشن عاطفه‌ها در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول آن با عنوان شور عاطفه‌ها طی ماه صفر در پایگاه‌های ثابت و سیار و مراکز نیکوکاری و مصلی‌ها به اجرا درآمد.

وی افزود: میزان مشارکت مردم در شور عاطفه‌ها نزدیک به ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بوده که از این میزان یک میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان به صورت نقدی بوده و ۴ میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان به صورت کالا جمع‌آوری شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها پس از ماه صفر در مدارس برگزار می‌شود؛ بر این‌ اساس دهم مهر ماه مراسم نمادین زنگ عاطفه‌ها را در مدارس سراسر استان خواهیم داشت.

وی بیان کرد: جشن عاطفه‌ها در مدارس از اول مهر تا ۱۵ مهر ماه به همت مدیران مدارس، انجمن اولیا و مربیان و دانش‌آموزان برگزار خواهد شد و کلیه کمک‌های جمع‌آوری شده برای دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می‌شود.  

فرهادی خاطرنشان کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند در قالب اجرای مراسم شور عاطفه‌ها همچنان ادامه دارد و مردم نوع‌دوست استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به صورت غیرحضوری از طریق شماره کارت 6037997950028515 یا با استفاده از تلفن همراه و شماره گیری کد دستوری #028*8877* واریز کنند.

امسال پاکت مشارکت در مدارس استان قزوین توزیع نمی‌شود

وی اضافه کرد: همچنین افراد می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود را با مراجعه به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری اهدا کنند.  

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: با توجه به اینکه امسال مدارس پس از دو سال به صورت حضوری برگزار می‌شود؛ لذا اولویت ما اکنون تهیه کیف مدارس، لوازم التحریر، البسه و کفش برای دانش‌آموزان نیازمند است.

وی اضافه کرد: کمک‌های نقدی مردم نیکوکار استان به ترتیب اولویت و نیاز خانواده‌ها به حساب آنان واریز می‌شود تا بتوانند مایحتاج تحصیلی مورد نیاز را تهیه کنند.

فرهادی تصریح کرد: هم اکنون ۸ هزار و ۵۷۵ دانش‌آموز و ۴۲۰ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد هستند که تا به امروز توانستیم برای تعدادی از آنان اقلام مورد نیاز تحصیلی را با مشارکت خیرین تهیه کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: امسال کار جمع‌آوری کمک‌ها به مدارس واگذار شده و پاکت مشارکت در مدارس توزیع نمی‌شود و مسئولان مدارس از طریق ارتباطی که با اولیای دانش‌آموزان و خیرین دارند نسبت به جمع‌آوری کمک‌ها اقدام می‌کنند.

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان