۰۹/رجب/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۱۱/۱۱ سه شنبه

صبح قزوین ۱۵ آرایشگاه متخلف زنانه در بویین زهرا پلمب شد
کد خبر: ۳۵۹۳۴۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۲۲ ساعت: ۱۱:۲۲ ↗ لینک کوتاه

دادستان شهرستان بویین زهرا:

۱۵ آرایشگاه متخلف زنانه در بویین زهرا پلمب شد

محمد صمدی از پلمب ۱۵ آرایشگاه متخلف زنانه در این شهرستان خبر داد.

۱۵ آرایشگاه متخلف زنانه در بویین زهرا پلمب شد
محمد صمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: متاسفانه به دلیل عدم نظارت دقیق بر فعالیت صنوف در فضای مجازی و حسب گزارشات واصله برخی آرایشگاه‌های زنانه و مردانه بدون رعایت قوانین و نادیده گرفتن خط قرمزها اقدام به انتشار تصاویر خلاف اخلاق و شئون اسلامی و گاهاً دخالت در امور پزشکی می‌نمودند و مروج فرهنگ غلط غربی بودند.

وی افزود: دستگاه قضایی و انتظامی و سایر نهادهای متولی طی هفته‌های اخیر در این موضوع ورود جدی داشتند و فعالیت این صنوف در فضای مجازی مورد رصد قرار گرفت و آرایشگاه‌های متخلف شناسایی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بویین زهرا ابراز کرد: طی اقدامات صورت گرفته تاکنون ۱۵ آرایشگاه زنانه در شهرستان بویین زهرا پلمب و به دلیل تخلفات صورت گرفته و عدم رعایت قوانین و مقررات برای مدیران آنها پرونده قضایی تشکیل شد.

این مسئول در پایان خاطرنشان کرد: این موضوع صرفاً به آرایشگاه‌های زنانه معطوف نمی‌شود و آرایشگاه مردانه نیز تحت رصد قرار دارند و قطعاً نسبت به متخلفین اقدامات لازم صورت خواهد گرفت و توصیه می کنیم این صنوف از مدار قوانین و مقررات خارج نشوند و در غیر این صورف منتظر برخوردهای قانونی دستگاه قضایی باشند و بدون شک از فعالیت متخلفین این حوزه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان