۰۷/ربيع الأول/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۰۶/۳۱ جمعه

صبح قزوین امریکا با تفکر برده‌داری به بشریت نگاه می‌کند
کد خبر: ۳۵۹۱۵۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۶/۹ ساعت: ۱۵:۱۴ ↗ لینک کوتاه

معاون حقوقی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

امریکا با تفکر برده‌داری به بشریت نگاه می‌کند

سهرابعلی شمخانی گفت: امریکا بر این اساس به بشریت نگاه می‌کند که همه برده او هستند و کسی هم که می‌پذیرد امریکا کدخدای جهان است درواقع تابع همین جریان بردگی است.

امریکا با تفکر برده‌داری به بشریت نگاه می‌کند
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ سردار سهرابعلی شمخانی ظهر امروز در همایش بررسی ابعاد حقوقی جنایات دولت تروریست ایالات متحده آمریکا بر علیه مردم ایران که در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: امریکا تروریست و حقوق بشر را ابزارهایی برای تسلط بر جوامع بشری قرار داده است.

وی افزود: امروز تروریسم دولتی امریکا به عنوان یک ابزار برای سیاستمداران و دولتمردان آن است و این رژیم جنایتکار نباید از حقوق بشر حرف بزند.

معاون حقوقی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: آمریکا بیش از ۱۰۰ پایگاه در جهان دارد و کشورهای مختلف را به اشغال درآورده است که مردم این کشورها از جمله یمن و عراق علیه آنها قیام کرد‌ه‌اند و تعدادی زیادی از این مردم مظلوم در این راه کشته شدند.

خلصت امریکایی‌ها برپایه استکبار بنا نهاده شده است

شمخانی با بیان اینکه امریکا علی رغم تمام جنایت‌هایی که مرتکب می‌شود نیز در مقابل ایران را محکوم می‌کند، گفت: خلصت امریکایی‌ها برپایه استکبار بنا نهاده شده است و استکبار یعنی اینکه همه چیز را برای خود می‌خواهد و خودبرتربین هستند.

این مقام مسئول عنوان کرد: امریکا خود را کدخدای جهان می‌داند و این خصلت در فرهنگ سیاسیون ان نهاده شده و همچنین پایه حکمرانی در غرب هم براین اساس بنیان شده است.

وی اذعان کرد: فلسفه غرب از ابتدا این مسئله را نهادینه کرده‌اند که برتری با کسی است که قدرت داشته باشد که خوی استکباری هم از این نظریه نشات می‌گیرد.

معاون حقوقی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در 500 سال اخیر کشورهای غربی جنایت‌های بزرگی را انجام دادند و کشورهای بسیاری را استعمار و غارت کردند و انسان‌های بسیاری را به قتل رساندند و فرهنگ آنها را به نابودی کشاندند.

شمخانی با بیان اینکه شعار توخالی کدخدا بودن امریکا درواقع جزو ماهیت این کشور شده است، ابراز کرد: کسانی که کدخدایی امریکا را قبول کردند درواقع تابع فرهنگ استکباری این کشور شدند.

امریکا با تفکر برده‌داری به بشریت نگاه می‌کند

این مقام مسئول افزود: امریکا بر این اساس به بشریت نگاه می‌کند که همه برده او هستند و کسی هم که می‌پذیرد امریکا کدخدای جهان است درواقع تابع همین جریان بردگی است.

وی تصریح کرد: امریکایی‌ها از سال 1958 ترور اشخاص و چهره‌ها را در جهان شروع کردند که فهرست‌های زیادی از آن در دست است و بررسی‌ها نیز 93درصد از عمر 243 ساله استعماری آمریکا در جنگ گذشته است.

معاون حقوقی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ابراز کرد: سران امریکا و غرب حتی صلاحیت به زبان آوردن نام بشر و انسان را هم ندارند.

شمخانی اذعان کرد: امریکایی‌ها در سال‌های اخیر در پشت صحنه و با ابزارهای گوناگون اقدام به طرح آرائی در محاکم حقوقی امریکا کردندکه بسیار مضحک است.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان