۲۹/صفر/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۷/۰۳ یکشنبه

صبح قزوین رسانه‌ها جوانمردانه پای حل مشکلات مردم باشند
کد خبر: ۳۵۸۸۳۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۵/۱۹ ساعت: ۰:۲۰ ↗ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در استان:

رسانه‌ها جوانمردانه پای حل مشکلات مردم باشند/ اخلاص موجب ماندگاری و اثرگذاری اخبار می‌شود

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی گفت: خبرنگاران باید با رعایت همه موازین ضمن امید آفرینی، با الگو قرار دادن جوانمردی حضرت ابوالفضل(ع) و آزادگی حضرت زینب(س) گام بردارند.

رسانه‌ها جوانمردانه پای حل مشکلات مردم باشند
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ آیت‌الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به مناسبت سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار از تحریریه سایت خبری صبح قزوین بازدید و با مدیران و خبرنگاران این رسانه‌ دیدار و گفت‌وگو کرد.
 
وی در این دیدار اظهار کرد: دوران پیش از انقلاب اسلامی، خبررسانی و اطلاع رسانی در راستای روشنگری مردم و بر مبنای اعلامیه‌های امام خمینی(ره) بود و البته این کار بسیار به سختی انجام می‌شد چون فضای خفقانی در جامعه حاکم بود.
 
نماینده ولی فقیه در استان ابراز کرد: زمان شاه خشونت در جامعه حاکم بود و چیزی از دموکراسی و اهمیت به مردم دیده نمی‌شد.
 
آیت الله عابدینی با اشاره به تقارن روز خبرنگار و روز عاشورا تصریح کرد: امروز رسالت آگاه سازی مردم بر دوش رسانه‌ها بوده و اصحاب رسانه باید در این عرصه و حق‌طلبی و جوانمردی حضرت ابوالفضل(ع) را الگوی خود قرار دهند.

وی افزود: کاری که برای خدا انجام می‌دهیم را کوچک نبینیم، ممکن است ما یک خبری را به جایی برسانیم، این خبر خیلی مهم نباشد اما ما می‌دانیم این حقی است که باید گفته شود، موقعی هم که می‌خواهیم این اخبار را بنویسیم تا جایی که بتوانیم با با اخلاص کار کنیم، این اخلاص به خبر ما معنا می‌دهد.
 
امام جمعه قزوین در پایان تاکید کرد: خبرنگاران باید با رعایت همه موازین و امید آفرینی در مردم و ولایت‌مداری و مقاومت که محور همه کارها است و با الگو قرار دادن جوانمردی حضرت ابوالفضل(ع) و آزادگی حضرت زینب(س) گام بردارند، این ویژگی‌های اخلاقی در مرحومه خانم امیری، خبرنگار و مدیرمسئول سابق صبح قزوین مشهود بود.انتهای پیام/ ۱۳۰۰
 
 
 
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان