۲۹/صفر/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۷/۰۳ یکشنبه

صبح قزوین دشمن به ضعف‌های اقتصادی و جنگ رسانه‌ای امید بسته است
کد خبر: ۳۵۸۸۳۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۵/۱۸ ساعت: ۱۴:۳۵ ↗ لینک کوتاه

فرماندار شهرستان قزوین:

دشمن به ضعف‌های اقتصادی و جنگ رسانه‌ای امید بسته است

عباس کاظمی با بیان اینکه امروز مهمترین امید دشمنان برای ضربه زدن به کشور، ضعف‌های اقتصادی و جنگ رسانه‌ای است؛ گفت: خبرنگار طراز انقلاب اسلامی پرچمدار تحقق جهاد تبیین است که باید در این مسیر تلاش نماید.

دشمن به ضعف‌های اقتصادی و جنگ رسانه‌ای امید بسته است
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ عباس کاظمی فرماندار شهرستان قزوین ظهر امروز (سه شنبه) با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین، ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار از تلاش خبرنگاران این سایت خبری قدردانی کرد.

وی در این دیدار با اشاره به تقارن روز خبرنگار با روز عاشورا اظهار کرد: رسالت و جایگاه خبرنگاری بسیار والا و متعالی است و الگوی همه ما در مسیر تبیین و انعکاس حقایق و حرکت در مسیر جهاد تبیین، امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) هستند.

فرماندار شهرستان قزوین تصریح کرد: حضرت زینب(س) در عمق سختی و تاریکی جامعه و در شرایط سخت زمانه اجازه ندادند تا پیام نهضت عاشورا خاموش یا دچار انحراف شود.

وی عنوان کرد: این بانوی بزرگ اسلام با تلاش و مجاهدت فراوان خود اجازه نداد تا حقایق، آلوده به انحراف شود؛ زیرا یکی از برنامه‌های جدی و اساسی دستگاه کفر و یزیدیان، روایت وارونه واقعه عاشورا و تحریف و انعکاس نادرست حقایق برای افکار عمومی بود تا مسائل آنطور که آنان می‌خواهند در صفحه تاریخ بماند.


کاظمی خاطرنشان کرد: حضرت زینب(س) در اوج محدودیت و اسارت و در شرایطی که همه خانواده خود را از دست داده بودند، رسالت خود را به درستی انجام به طوریکه نهضت عاشورا با وجود گذشت سال‌ها همچنان در دل ملت‌های آزادیخواه زنده مانده است.

وی با تاکید بر رسالت و اهمیت کار خبرنگاری گفت: رسانه یکی از میدان‌هایی است که دشمن همچنان امیدوار به ضربه زدن به انقلاب و نظام از این طریق است و متاسفانه هنوز ما نتوانستیم دشمنان را از این حیث ناامید کرده و به سطحی از بازدارندگی برسانیم.

این مسئول عنوان کرد: تمام ظرفیت دشمنان نظام در دو محور اقتصادی-معیشتی و رسانه متمرکز است که البته بخش اعظمی از شیطنت آنان در بستر رسانه با بزرگنمایی مشکلات و ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه انجام می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه اصحاب رسانه جزو طلایه‌داران جهاد تبیین به شمار می‌آیند؛ گفت: خبرنگار طراز انقلاب اسلامی امروز پرچمدار تحقق جهاد تبیین است که باید به موقع عمل کند؛ چراکه در غیراین‌صورت ممکن است روایت‌های جعلی جایگزین روایت‌های واقعی شده و تاریخ به انحراف کشیده شود. 

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان