۱۵/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۲ شنبه

صبح قزوین خدمات رایگان دندان‌پزشکی در مناطق محروم استان ارائه می‌شود
کد خبر: ۳۵۸۸۰۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۵/۱۵ ساعت: ۱۵:۴ ↗ لینک کوتاه

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین:

خدمات رایگان دندان‌پزشکی در مناطق محروم استان ارائه می‌شود

ابوذر محمدی با اشاره به خدمات رایگان دندان‌پزشکی در مناطق محروم استان، گفت: گروه‌های جهادی شامل ۴۵۰ نفر از جهادگران در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت در قالب قرارگاه عهد خدمت در مناطق مستعد مشغول خدمت هستند.

خدمات رایگان دندان‌پزشکی در مناطق محروم استان ارائه می‌شود
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اردوی جهادی دندان پزشکی دانشجویان بسیجی استان قزوین با حضور جمعی از گروه‌های جهادی در مناطق محروم استان برگزار شد.

ابوذر محمدی در حاشیه این اردو اظهار کرد: گروه‌های جهادی شامل 450 نفر از جهادگران در حوزه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی، بهداشت و سلامت در قالب قرارگاه عهد خدمت در مناطق مستعد مشغول خدمت هستند.

وی افزود: بسیج دانشجویی و دانشگاه‌های استان قزوین به ویژه دانشگاه علوم پزشکی در حوزه دندانپزشکی متولی برگزاری اردوی جهادی دندانپزشکی است و باتوجه به نیاز جامعه به حوزه دندانپزشکی و هزینه‌های بسیار بالای ترمیم، تلاش شده است خدمات مناسبی در این زمینه به جامعه هدف ارائه شود.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین عنوان کرد: صفر تا صد خدمات دندانپزشکی در اردوها به صورت رایگان ارائه می‌شود و بنا داریم این خدمات را وسعت دهیم.

میلاد لامعی در ادامه با اذعان به اینکه جامعه هدف ما بیشتر شامل کودکان تحت پوشش بهزیستی هستند، عنوان کرد: در اردوی جهادی دندان پزشکی دانشجویان بسیجی، 20 دانشجو و فارغ‌التحصیل دندانپزشکی حضور داشته و خدمات را به دختران و پسران ارائه دادند.

مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در پایان با اشاره به گروه‌های سنی جامعه هدف یادآور شد: خدمات به بازه سنی 6 تا 18 سال ارائه می‌شود.

انتهای پیام/4006
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان