۱۵/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۲ شنبه

صبح قزوین اگر در فضای مجازی تخلف کنید بلافاصله پلمب می‌شوید
کد خبر: ۳۵۸۷۶۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۵/۱۲ ساعت: ۲۳:۳ ↗ لینک کوتاه

خط و نشان دادستان قزوین برای آرایشگاه‌های زنانه؛

اگر در فضای مجازی تخلف کنید بلافاصله پلمب می‌شوید

حسین رجبی گفت: آرایشگاه‌هایی در فضای مجازی تبلیغات غیراخلاقی انجام می‌دهند؛ در صورت گزارش پلیس فتا این آرایشگاه‌ها بلافاصله پلمب می‌شوند.

اگر در فضای مجازی تخلف کنید بلافاصله پلمب می‌شوید
به گزارش صبح قزوین، حسین رجبی، دادستان قزوین گفت: اگر پلیس فتا گزارش کند که آرایشگاه‌هایی در فضای مجازی تبلیغات غیراخلاقی انجام می‌دهند، تمام این مراکز در مدت حداکثر 48 ساعت پلمب می‌شوند.

وی اقزود: به آرایشگاه‌های متخلف و هنجارشکن اخطار می‌کنیم که حداکثر ظرف مدت 48 ساعت به این تبلیغات‌های مسموم پایان دهند؛ چرا که عزم دادستانی مرکز استان برای برخورد با این تبلیغات منفی و مخرب جدی است و علاوه بر پلمب آرایشگاه‌های متخلف برای آنها پرونده کیفری تشکیل خواهیم داد.

رجبی با بیان اینکه هر کسی در فضای مجازی کار می‌کند، باید مراقبت‌های لازم را داشته باشد، ادامه داد: مدیران آرایشگاه‌های زنانه باید این هشدار را جدی بگیرند و اطمینان داشته باشند که اگر تبلیغات هنجارشکن داشته باشد، در مدت دو روز به سراغشان خواهیم آمد.

با فرار مالیاتی آرایشگاه‌های زنانه برخورد قضایی می‌شود

دادستان مرکز استان از برخورد با فرار مالیاتی در آرایشگاه‌های زنانه خبر داد و گفت: مطلع شدیم که بسیاری از این آرایشگاه‌ها درآمد میلیاردی دارند و متأسفانه هیچ‌گونه مالیاتی پرداخت نمی‌کنند.

وی در پایان افزود: اگر آرایشگاه‌های زنانه از پرداخت مالیات متواری باشند باید بدانند که به سراغ آن‌ها خواهیم رفت.

انتهای پیام/ 

منبع: تسنیم

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان