۱۵/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۲ شنبه

صبح قزوین جمع‌آوری ۶۰۰ میلیون تومان نذورات عید قربان در قزوین
کد خبر: ۳۵۸۳۹۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۱۶ ساعت: ۱۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد

جمع‌آوری ۶۰۰ میلیون تومان نذورات عید قربان در قزوین/ کمیته امداد قزوین آماده دریافت نذورات قربانی است

ناصر ظاهری گفت: مردم شریف استان قزوین که نذر قربانی دارند، می‌توانند به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان مراجعه کرده و نذورات خود را اهدا کنند.

جمع‌آوری ۶۰۰ میلیون تومان نذورات عید قربان در قزوین
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، ناصر ظاهری در نشست خبری که امروز(پنجشنبه) در سالن جلسات فرمانداری قزوین به منظور تشریح برنامه‌های عید قربان برگزار شد، اظهار کرد:  یکی از برنامه‌های کمیته امداد که همه ساله در ایام عید سعید قربان اجرا می‌شود بحث تأمین گوشت قربانی از محل نذورات مردمی برای خانواده‌های نیازمند تحت پوشش است.

 وی افزود: مردم شریف استان قزوین که نذر قربانی دارند، می‌توانند به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سراسر استان مراجعه کرده و نذورات خود را اهدا کنند.  

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: مردم خیر و نوع دوست استان که قصد کمک نقدی دارند؛ می‌توانند به چند شیوه نسبت به انجام این کار خداپسندانه اقدام کنند.

وی عنوان کرد: افراد می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۸۵۱۵ واریز کرده یا از طریق گرفتن کد #1*028*8877* با گوشی تلفن همراه، نذورات نقدی خود را اهدا کنند.  

ظاهری خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان قزوین همچنین آمادگی دریافت نذورات غیرنقدی مردم را دارد و چنانچه افراد گوشت قربانی ذبح شده دارند؛ آماده دریافت آن برای توزیع در بین خانواده‌های نیازمند هستیم.

وی در پایان با اشاره به جمع‌آوری ۶۰۰ میلیون تومان نذورات عید قربان بیان کرد: محل تعیین شده برای دریافت نذورات قربانی، کشتارگاه دشت بره در جاده بوئین‌زهرا است و با هماهنگی صورت گرفته گوسفندها در این مکان به صورت بهداشتی ذبح شده و پس از بسته‌بندی در روز عید قربان در بین مددجویان شناسایی شده توزیع می‌شود.  

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان