۱۵/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۲ شنبه

صبح قزوین ۲۶۷میلیون تومان برای اطعام غدیر در استان تخصیص می‌یابد
کد خبر: ۳۵۸۳۹۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۱۵ ساعت: ۱۸:۱۰ ↗ لینک کوتاه

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان قزوین:

۲۶۷میلیون تومان برای اطعام غدیر در استان تخصیص می‌یابد

حجت الاسلام جهان شاهلو گفت: در راستای اطعام غدیر در استان قزوین مبلغ ۲۶۷میلیون تومان در بین هیئات مذهبی و گروه‌های جهادی توزیع می‌شود.

۲۶۷میلیون تومان برای اطعام غدیر در استان تخصیص می‌یابد
حجت الاسلام اصغر جهانشاهلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهارکرد: با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر اهمیت اطعام در روز عیدغدیر ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره)استان قزوین اقدام به تامین منابع مالی جهت طبخ و توزیع غذا در بین نیازمندان کرده است.

جهانشاهلودر ادامه افزود:ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)استان قزوین دویست و شصت و هفت میلیون تومان برای این امر تخصیص داده است.

این مسئول در ادامه بیان کرد: وظیفه ی طبخ و توزیع غذا بر عهده ی هیئات مذهبی و گروه های جهادی وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره)استان قزوین است.

معاون اجتماعی ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره)استان قزوین در ادامه اذعان کرد: بر اساس تصمیم گیری های اتخاذ شده در شورای اجتماعی ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره)استان قزوین کمک های مالی بر اساس تعداد پخت غذا و تعداد نیازمندان هر منطقه به حساب گروه های جهادی و هیئات مذهبی مقیم واریز خواهد شد.

جهانشاهلودر آخر تاکید کرد: این طرح هر ساله با حمایت های بنیاد احسان وابسته به ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) با عنوان (احسان غدیر)جهت احیای سیره حسنه در سطح کشور و استان قزوین فعالیت می کند.
 
انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان