۱۵/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۲ شنبه

صبح قزوین تصمیمات مدیران استان به دور از هر گونه شتاب زدگی باشد
کد خبر: ۳۵۸۳۰۶ نویسنده: محمدی تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۱۰ ساعت: ۱۶:۱۵ ↗ لینک کوتاه

بازرس کل استان قزوین:

تصمیمات مدیران استان به دور از هر گونه شتاب زدگی باشد

آقاعلیخانی در حاشیه بازدید از برج خلیج فارس گفت: متولیان نظارت بر ساختمان ها و سازه های شهری باید با تشکیل کارگروهی واحد، در امر پیگیری اصلاح نواقص ایمنی و فنی ساختمان های نا ایمن تسامح و تعلل نورزیده و از موازی کاری اجتناب نمایند.

تصمیمات مدیران استان به دور از هر گونه شتاب زدگی باشد
به گزارش صبح قزوین، عبدالله آقاعلیخانی بازرس کل قضایی استان قزوین به منظور بررسی میدانی جوانب و مشکلات مطرح نسبت به برج خلیج فارس و نیز جهت اخذ توضیح از مسئولان شهری و شهرسازی به اتفاق هیأت همراه از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کردند.

آقاعلیخانی با اشاره به اینکه در چنین مسائلی متولیان امر باید پیشگیرانه عمل نمایند، اظهار داشت: در خصوص مشکلات برج خلیج فارس، با هر مرجعی که به هر طریقی اعم از ترک فعل و ارتکاب تخلفات و جرائم باعث بروز نارسایی های موجود شده اند، طبق قانون به شدت برخورد خواهد شد.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از امر تولید و پشتیبانی مسئولان از کسب و کارها و مشاغل، افزود: در تصمیمات کارگروه مربوط به رسیدگی ساختمان های نا ایمن باید به منافع و حقوق بهره برداران این برج توجه نموده و از طرفی نیز اصلاح نواقص ایمنی برج مذکور نیز باید تسریع شود.

گفتنی است در خلال این بازدید آقاعلیخانی با حضور در بین کسبه های مستقر در این برج با بیان اينکه هرگونه پیگیری نهاد نظارتی متبوع خود در چارچوب ضوابط و با محوریت تقلیل و یا عدم تحمیل ضرر و زیان به کسب و کارهای این برج صورت خواهد پذیرفت، اطمینان خاطر داد.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان