۱۵/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۲ شنبه

صبح قزوین جریان مطالبه‌گران مردمی به سمت تحقق آرمان‌های انقلاب حرکت کنند
کد خبر: ۳۵۸۲۹۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۹ ساعت: ۱۲:۸ ↗ لینک کوتاه

دستیار ویژه رئیس جمهور:

جریان مطالبه‌گران مردمی با قوت به سمت تحقق آرمان‌های انقلاب حرکت کنند/ مردمی‌سازی حکمرانی حلقه مفقوده اتصال امت با حاکمیت است

سید احمد عبودتیان گفت: مردمی سازی حکمرانی حلقه مفقوده اتصال امت با حاکمیت است و خوشبختانه جوانان انقلابی و جسور در مجامع مطالبه گری حضور یافته‌اند.

جریان مطالبه‌گران مردمی به سمت تحقق آرمان‌های انقلاب حرکت کنند
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ سید احمد عبودتیان در نشست فصلی دبیران مجامع مطالبه‌گران مردمی که ظهر امروز در سالن جلسات باغستان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: جریان مطالبه‌گری و انقلابی در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری طی سال‌های اخیر ایجاد شده؛ ایشان همواره در این زمینه هویت‌سازی کردند.
 
وی افزود: امروز افرادی که وارد عرصه مطالبه‌گری شده‌اند برای این مسئله عقلانیت به خرج داده و بر اساس نیاز جامعه وارد میدان شده‌اند؛ با مشاهده این موج بزرگ، شور و شعف در ما ایجاد می‌شود.
 
دستیار ویژه رئیس جمهور ابراز کرد: مردمی سازی حکمرانی حلقه مفقوده اتصال امت با حاکمیت است و خوشبختانه جوانان انقلابی و جسور در راستای تحقق همین موضوع در مجامع مطالبه‌گری حضور یافته‌اند.
 
این مسئول اذعان کرد: در دیداری که سال گذشته با مقام معظم رهبری داشتیم ایشان فرمودند که امروز به لحاظ کمی و کیفی در حوزه مطالبه‌گری و مردمی‌سازی نسبت به گذشته پیشرفت کرده‌ایم.

مجامع مطالبه‌گری نقش تسهیل‌گری امور را بر عهده دارند

عبودتیان ابراز کرد: مجامع مطالبه‌گری نقش تسهیل‌گری امور را دارند و این جریان محصول تلاش سال‌ها پیش است.
 
دستیار ویژه رئیس جمهور گفت: نکته قابل توجه این است که شاید در بدنه عمومی دولت و مدیران میانی هنوز استقبالی از مطالبه‌گری نمی‌شود اما در مقابل می‌بینیم که رییس جمهور در راس دولت به راحتی پذیرای نظارت عمومی و مطالبه‌گری است و این نگاه عمیق در ایشان وجود دارد.
 
وی تصریح کرد: اکنون تبلور جریان مطالبه‌گری به خوبی در حال جریان است، این الگو باید به صورت گفتمان سازی گسترش یابد.
 
عبودتیان یادآور شد: بحث حکمرانی مردمی و مردمی‌سازی حکومت به وضوح در سیره ائمه و آیات قرآن کریم مشهود است و در آن شکی نیست.

مردمی سازی حکومت وجه تمایز ایران با سایر کشورهاست
 
این مسئول بیان کرد: مطالبه‌گری مردمی و مردمی‌سازی حکومت وجه تمایز جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورهاست.
 
وی عنوان کرد: در مجامع مطالبه گری شاهد ارائه ایده‌های ناب با کمترین هزینه هستیم که استفاده از آنها می‌تواند سطوح تصمیم سازی را در لایه عمومی جامعه ایجاد کند.
 
دستیار ویژه رئیس جمهور در پایان گفت: طی این سال‌ها علی رغم تمام تهدیدهایی که داشتیم اما این بیداری و آگاهی که در بحث حکمرانی مردمی و مطالبه گری ایجاد شده بسیار ارزشمند است.
 
انتهای پیام/ ۱۳۰۰
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان