۱۴/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۱ جمعه

صبح قزوین مجیدی با استقلال خداحافظی کرد
کد خبر: ۳۵۷۹۴۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۳/۱۲ ساعت: ۱۸:۳۵ ↗ لینک کوتاه

مجیدی با استقلال خداحافظی کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال، با آبی پوشان خداحافظی کرد.

مجیدی با استقلال خداحافظی کرد

به گزارش سرویس ورزشی صبح قزوین ؛فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال، دقایقی پیش با انتشار یک پست در اینستاگرامش از آبی پوشان خداحافظی کرد. 

متن پست خداحافظی فرهاد مجیدی از استقلال: روزی برمیگردم و تیم را قهرمان آسیا خواهم کرد.

به وقتِ جدایی، آنچه بیشتر از جام قهرمانی و رکورد‌های طلایی به آینده‌ی استقلال امیدوارم می‌کند، ساختن تیمی است که رویای ساختنش همیشه با من بوده. این یادگار کوچک را برای جبران گوشه‌ای از دینِ بزرگی که استقلال بر گردن من دارد، تقدیم هواداران می‌کنم.

در میانه‌ی پلشتی‌ها و کم‌خردی‌ها و بی‌اخلاقی‌هایی که پاسخگویی به آن‌ها را در شأن سرمربی استقلال نمی‌دانستم، کارم را با اعتماد پدرانه مدیر عامل محترم و حمایت هواداران عزیز شروع کردم و حالا که درخواست جدایی از تیم محبوبم را دارم، خوشحالم که با هم اعتماد و امید را ساختیم.

به یاد دارم که وقتی کارم را در استقلال شروع کردم، گفتند مجیدی با سرمربیگری در استقلال می‌سوزد، اما ما با هم توانستیم امید، جام، رکورد‌ها و از همه مهمتر شخصیت تیمی استقلال را پس بگیریم. از کاپیتان تا جوان‌ترین بازیکن استقلال با تمام قلب‌شان برای این پیراهن بازی کردند.

پیام ارادت و احترام من برای تک تک شاگردانم است که می‌دانند فرزندان چه باشگاه بزرگی هستند و مسئولیت‌های خود را می‌شناسند. مثل همگی شما به قهرمانی غرورانگیز و بدون شکست این تیم با شخصیت افتخار می‌کنم. افتخاری که محصول هنر شاگردانم است که قهرمانان اصلی هستند.

افتخاری که با مدیریت حرفه‌ای و تعامل ارکان مختلف این باشگاه بزرگ و با آرامش و اعتمادی که آقای آجورلو در اطراف تیم و باشگاه استقلال به وجود آورد و بهبود شرایط اقتصادی باشگاه که واقعا امیدبخش بود، به دست آمد.

افتخاری که با تصمیم‌ها و دانش همکارانم در کادرفنی و اجرایی تیم و تلاش شبانه‌روزی اعضای محترم باشگاه استقلال به دست آمد.

مربیگری در امارات تجربه تازه‌ای برای مربی ایرانی است و از این منظر پیشنهاد کار جدیدم را دریافت کردم و طی نامه‌ای درخواست جدایی خود را تقدیم مدیریت کردم. از باشگاه می‌خواهم که با موافقت خود، من را در مسیر آینده‌ام حمایت کند.

روز‌هایی خوب و پرامید برای استقلال آرزو می‌کنم و همین که شما را لحظه‌ای از موفقیت اخیر استقلال شاد دیده‌ام، بزرگ‌ترین دستاورد و پاداش برای من است. خداحافظی بخشی از چالش شغل ماست. من را در کار تازه‌ام همچنان همدل با خود بدانید.

گوشه‌ی قلب‌تان اگر جایی دارم، آن بزرگ‌ترین جایگاهی است که در عمر ورزشی‌ام به دست آورده‌ام. شک ندارم روزی خواهد رسید که با تجربه بیشتر و پخته‌تر استقلال را به قهرمانی آسیا می‌رسانم.

این در حالی است که باشگاه استقلال صبح امروز جدایی او از این تیم را تکذیب کرده بود. 

گابریل پین، مربی ایتالیایی استقلال نیز پس از خداحافظی مجیدی از این تیم با انتشار پستی در اینستاگرامش از این تیم خداحافظی کرد.

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان