۰۴/ذو الحجة/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۴/۱۲ یکشنبه

صبح قزوین اینطور «نذر» کنید
کد خبر: ۳۵۷۶۷۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۲/۲۷ ساعت: ۱۱:۱۶ ↗ لینک کوتاه

به شیوه یک شهید مدافع حرم؛

اینطور «نذر» کنید؛ به شیوه یک شهید مدافع حرم

اگر می‌خواهید نذری کنید فقط گناه نکنید، مثلا نذر کنید یک روز گناه نمی‌کنم هدیه به آقا صاحب الزمان(عج) از طرف خودم.

اینطور «نذر» کنید
به گزارش سرویس فرهنگ وهنر صبح قزوین به نقل از کیهان، شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام مجید سلیمانیان، یکی دیگر از شهدای اردیبهشتی و اهالی بهشت است. بزرگی گمنام از اهالی زمین که راه‌های آسمان را بهتر می‌شناخت؛ طلبه‌ای که درس بندگی را در میدان عمل پس داد و راه صدساله عارفان و سالکان برای رسیدن به معبود را با فداشدن در راه حرم عقیله بنی‌هاشم، یک شبه در جوانی طی کرد.

وی از استادان حوزه دانشجویی بود که 17 اردیبهشت سال 95 به شهادت رسید.  شهید مدافع حرم مجید سلیمانیان در یک مصاحبه تصویری، وصیت شفاهی خود را این گونه اعلام کرده است: «اگر می‌خواهید نذری کنید فقط گناه نکنید، مثلا نذر کنید یک روز گناه نمی‌کنم هدیه به آقا صاحب الزمان(عج) از طرف خودم. یعنی از طرف خودتان عملی را برای سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) انجام می‌دهید که یکی از مجرب‌ترین کارها برای آقا است. یا اگر می‌خواهید برای اموات کاری انجام دهید به نیابت از آنها برای تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) نذر کنید.

انشاالله به حق امیرالمومنین(ع) موفق باشید، شفاعت وعده خداست و شهدا می‌توانند شفاعت کنند. مامان و بابا غصه نخورند چرا که شهدا «عند ربهم یرزقون» هستند و زنده‌اند.

داریم آماده می‌شویم و یکی دو ساعت دیگر بعد نماز راهی هستیم. خدا به چه زیبایی حواله‌هایش را می‌دهد، خدا را شاکرم که ما را در این راه قرار‌داده، اوصیکم بتقوی‌الله.»
انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان