۱۰/ذو القعدة/۱۴۴۴

-

۱۴۰۲/۰۳/۰۹ سه شنبه

صبح قزوین ماجرای منصور رسولی و رسوایی جدید برای موساد
کد خبر: ۳۵۷۶۱۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۲/۲۴ ساعت: ۹:۳۳ ↗ لینک کوتاه

خفت‌گیرهای داستان جعلی دستگیر شدند؛

ماجرای منصور رسولی و رسوایی جدید برای موساد

هفته گذشته یک فایل صوتی از سوی رسانه‌های اسرائیلی منتشر شد که در آن مدعی شده بودند یک مأمور نیروی قدس سپاه توسط مأموران موساد در داخل ایران بازجویی شده است.

ماجرای منصور رسولی و رسوایی جدید برای موساد
به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین ؛کیهان نوشت: طی روزهای گذشته یک فایل صوتی به‌همراه عکس شخصی که ادعا شده بود عضو نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، در رسانه‌های اسرائیلی و سپس شبکه‌های فارسی‌زبان خارج کشور منتشر شد.

در این فایل صوتی عنوان شده بود که این فرد از طرف نیروی قدس مأموریت داشته است یک صهیونیست را در سفارت اسرائیل در ترکیه، یک ژنرال آمریکایی را در آلمان و یک روزنامه‌نگار را در فرانسه ترور کند.

رسانه‌های اسرائیلی این فایل را به‌عنوان بخشی از بازجویی این فرد توسط عوامل موساد در خاک ایران منتشر کردند که بلافاصله محل تحلیل‌های شبکه‌های اپوزیسیون قرار گرفت. شخص مذکور به‌نام «منصور رسولی» یک فرد غیرنظامی و کشاورز ساکن در شمال غرب کشور است که در تیرماه سال گذشته توسط چند نفر اراذل و اوباش به‌ازای مبلغی پول ربوده شد و ربایندگان او را مجبور کردند اظهارات مشخصی را بازگو کند.

منصور رسولی نیز اخیراً با انتشار فیلمی از خود، به بیان این ماجرا پرداخته و ادعاهای مطرح‌شده درباره خودش در فایل مذکور را رد کرده است. یک منبع آگاه نیز در همین رابطه به تسنیم گفت که ربایندگان این فرد طی روزهای گذشته توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.

به‌گفته وی، دستگاه‌های امنیتی رژیم صهیونیستی سعی دارند با تهیه فیلم و کلیپ‌های هالیوودی، قدرتشان را به نمایش بگذارند اما ماجرای اخیر به یک رسوایی برای آنها تبدیل شده است. صهیونیست‌ها طی ماه‌های اخیر در بدترین شرایط چند سال اخیر خود قرار دارند. انجام چند مورد عملیات استشهادی در سرزمین‌های اشغالی، موجی از ناامنی و اعتراض به این رژیم را در پی داشته است و ساکنان سرزمین‌های اشغالی دولت صهیونیستی را در ایجاد امنیت برای خود ناتوان می‌دانند. تهدیدات گروه‌های مقاومت اسلامی فلسطین و تجهیز آنها به تسلیحات مدرن و قدرتمند از دیگر نگرانی‌های جدی رژیم صهیونیستی است که سعی دارند با اقداماتی نظیر انتشار این فایل صوتی جعلی، تا حدی روی آنها سرپوش بگذارند.

به گزارش تسنیم از طرف دیگر، با همزمانی مذاکرات ایران و کشورهای عضو برجام، انتشار چنین فیلمی نشان‌دهنده تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی دشمن برای ایجاد خلل در روند مذاکرات با ادعای تلاش ایران برای انجام ترور در خاک اروپاست که به‌نظر می‌رسد با شکست روبه‌رو شده است.
انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان