۱۵/ذو الحجة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۴/۰۱ جمعه

صبح قزوین خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی "صبح قزوین" خوش درخشیدند
کد خبر: ۳۵۵۵۴۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ ساعت: ۱۹:۳۵ ↗ لینک کوتاه

در ششمین جشنواره رسانه‌ای بسیج رسانه:

خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی "صبح قزوین" خوش درخشیدند

در ششمین جشنواره رسانه‌ای بسیج رسانه استان قزوین، خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی "صبح قزوین" حائز رتبه‌های برتر شدند.

خبرنگاران پایگاه خبری تحلیلی "صبح قزوین" خوش درخشیدند
به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر ظهر امروز(دو شنبه) با حضور سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و اصحاب رسانه به همت بسیج رسانه استان قزوین در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

محمد کشاورز در این مراسم اظهار کرد: در مجموع ۴۴۹ اثر برای داوری به دبیرخانه ششمین جشنواره استانی ابوذر ارسال شد که ۱۰۸ فعال رسانه‌ای در این جشنواره شرکت کردند.
 
وی افزود: از  ۱۰۸ فعال رسانه‌ای شرکت کننده در جشنواره ۶۴ نفر آقا و ۴۴ نفر خانم بودند که آثار خود را از ۳۵ رسانه استان به جشنواره ابوذر ارسال کردند.
 
مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین تصریح کرد: ۴۴۹ اثر ارسالی به ششمین جشنواره استانی ابوذر شامل ۷۲ عکس، ۱۶۱ گزارش، ۲۹ خبر، ۷۱ یادداشت، ۲ مستند کوتاه، ۶۱ کلیپ و موشن‌گرافی، ۵ اینفوگرافیک و ۴۸ گفتگو و مصاحبه بود.



وی بیان کرد: کلیه آثار در تهران داوری شده و در داوری‌ها هیچ دخالتی صورت نگرفته است؛ ضمن اینکه در جشنواره سال جاری به غیر از معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف، در هر محور نیز به یک برگزیده جایزه اعطا شد.
 
گفتنی است؛ خبرنگاران پایگاه خبری صبح قزوین در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر توانستند حائز رتبه‌های برتر در بخش‌های مختلف شوند. 


اسامی برگزیدگان ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قزوین به شرح زیر است: 

در بخش یاددداشت: 

رتبه اول: سمیه برگچین ار رسانه دیار عارف

رتبه دوم: فرشته کشاورز قاسمی از رسانه صبح صبا

رتبه سوم: جعفر بخشی بی‌نیاز از رسانه فضای مجازی

رتبه چهارم: سید مصطفی جعفری از رسانه تقاطع


 
در بخش عکس: 

رتبه اول: محمد جواد امینی از فارس

رتبه دوم: امیر حسین نظری از تسنیم

رتبه سوم: شایان معاضد از فضای مجازی

رتبه چهارم: اعظم داداشی از ایسنا

بخش کلیپ و موشن گرافیک:

رتبه اول: محمد عسگری فرد از تسنیم


رتبه دوم: اکرم باباخانیا از متنا

رتبه سوم: روح الله محمدی از فضای مجازی

بخش فیلم مستند:

رتبه اول: حمید رضا شکوری از متنا

رتبه دوم: عباس افشار از حوزه نیوز
 
بخش خبر:
زهرا عبداللهی از ایسنا
 
بخش تیتر:

رتبه اول: سید فاطمه قریشی از امید البرز

رتبه دوم: گل عنبر حمزه از صبح قزوین

رتبه سوم: پروین شهسواری از پیام شهر


 
بخش گزارش:

رتبه اول: حنانه خارکن از مینودر

رتبه دوم: رضا اولادی از ایرنا

رتبه سوم: گل عنبر حمزه از صبح قزوین

رتبه چهارم: سمیه بابایی از صبح قزوین
 
بخش گفتگو و مصاحبه:

رتبه اول: سمیه میرخوند از شاخص خبر

رتبه دوم: فریبا رحیمی از ایسنا

رتبه سوم: مریم مسعودی کشاورز از بازار
 
بخش اینفوگرافیک:

رتبه اول: الهه شعبانی از صبح قزوین

رتبه دوم: حسن عابدینی از مهر



بخش محورها:

مهسا گنجه فرد از شاخص خبر

هاجر عبداللهی از پایگاه اطلاع رسانی آبیک

کبری درویس پیشه از وقایع خبری

محمدعلی اشتریان از مینودر

آرزو سلخوری از ایسنا

سهیلا عظیمی از خبرگزاری بسیج

مهدیار داوودی از فضای مجازی

معصومه امینی از فارس

سید زهرا حسینی فلاح از ایسنا

فاطمه جهانبخش از مهر

محمد حسن سلیمانی از تقاطع


 
بخش جانبی جشنواره:

حامد حاجیلو از ایرنا
 
هادی انصاری از بسیج نیوز

حسن عابدینی از مهر

مهدی احمدی از صدا و سیما

سید عبدالعظیم موسوی از ولایت و اسدالله طاهرخانی از آوای تات به عنوان پیشکسوت عرصه رسانه مورد تقدیر قرار گرفتند؛ همچنین از خانواده شهید سال بسیج رسانه "اصغر کریمی" تجلیل به عمل آمد.


 
بخش کانون‌ها:

حسن عابدینی از بسیج رسانه شهرستان قزوین

زهرا عبداللهی از بخش خواهران بسیج رسانه قزوین

مجتبی طاهرخانی از بسیج رسانه شهرستان تاکستان

سید فرهاد حسینی از بسیج رسانه شهرستان آبیک

علیرضا جباری از بسیج رسانه شهرستان البرز

انتهای پیام/7003
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان