۱۰/ذو الحجة/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۳/۲۷ یکشنبه

صبح قزوین جشنواره مدرسه انقلاب در مدارس استان قزوین برگزار می‌شود
کد خبر: ۳۵۵۴۷۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۱/۹ ساعت: ۱۷:۵۵ ↗ لینک کوتاه

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان قزوین:

جشنواره مدرسه انقلاب در مدارس استان قزوین برگزار می‌شود/ ۳۵۷ دفتر انجمن اسلامی دانش آموزان در مدارس قزوین فعال است

حجت الاسلام مهدی محمودی گفت: " جشنواره مدرسه انقلاب" به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده شده تا در آن دانش آموزان در غرفه‌های جداگانه ای به روایتگری با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و شعار ایران قوی بپردازند.

جشنواره مدرسه انقلاب در مدارس استان قزوین برگزار می‌شود
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ حجت الاسلام مهدی محمودی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر انجمن دانش آموزی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یکی از نهادهای باسابقه تشکیلاتی در کشور به حساب می آید و از قبل از انقلاب اعضای انجمن سابقه درخشانی در فعالیت های انقلابی داشته اند.

وی افزود: این اتحادیه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به عنوان یکی از جریان های تاثیرگذاری اجتماعی در کشور بوده و فعالیت های زیادی را در عرصه های اجتماعی انجام داده است.

این مسئول بیان کرد: در طول بیش از ۴۰ سال از گذشت انقلاب اسلامی این اتحادیه همواره نقش تشکیلاتی، اسلامی و ایرانی خود را انجام داده و دانش آموزان زیادی را جذب، تربیت و هدایت کرده است.

محمودی اضافه کرد: امروز هم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در گام دوم انقلاب اسلامی نقش بسیار مهمی را بر عهده دارد و تمامی برنامه های این اتحادیه متمرکز بر عملیاتی شدن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان قزوین ابراز کرد: بر همین اساس این اتحادیه در استان قزوین به مناسبت فرارسیدن دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی برنامه ای را تحت عنوان " جشنواره مدرسه انقلاب" تدارک دیده تا در آن دانش آموزان در غرفه های جداگانه ای به روایتگری با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و شعار ایران قوی بپردازند.

۳۷۰۰دانش آموز قزوینی عضو اتحادیه انجمن های اسلامی هستند

این مسئول گفت: روایتگری درباره دستاوردهای انقلاب اسلامی، گام دوم انقلاب اسلامی، گفتمان ایران قوی و مکتب سردار قاسم سلیمانی از جمله مهمترین محورهای این روایتگری ها خواهد بود که تمامی آنها توسط دانش آموزان به اجرا در خواهد آمد.

محمودی اضافه کرد: اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان استان قزوین هم اکنون در ۳۵۷مدرسه این استان مستقر است و دارای یک شبکه دانش آموزی با ظرفیت عددی سه هزار و ۷۰۰دانش آموز می باشد که نشان دهنده جایگاه این اتحادیه در سطح مدارس است.

وی تصریح کرد: در این زمینه معاونت های مختلف آموزش و پرورش استان قزوین تا به امروز با تمام توان حمایت های مختلفی را داشته اند که قابل تقدیر و تشکر است.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان قزوین در پایان گفت: امیدواریم با همکاری دستگاه های ذیرربط و حمایت های آنها بتوانیم به بهترین شکل ممکن این برنامه را اجرایی و بدین وسیله گام مثبتی در راستای اعتلای انقلاب اسلامی برداریم.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان