۲۲/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۲ دوشنبه

صبح قزوین ۱۰۰راه روستایی استان قزوین بازگشایی شد
کد خبر: ۳۵۵۲۴۶ نویسنده: محمدی تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ساعت: ۲۱:۳۸ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای قزوین:

۱۰۰راه روستایی استان قزوین بازگشایی شد

جواد حق لطفی گفت: به دنبال بارش برف در دو روز اخیر ۱۶۶راه روستایی مسدود شده بود که از این تعداد ۱۰۰ راه با تلاش راهداران بازگشایی شد.

۱۰۰راه روستایی استان قزوین بازگشایی شد
جواد حق لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: به دنبال بارش برف در دو روز اخیر ۱۶۶راه روستایی مسدود شده بود که از این تعداد ۱۰۰ راه با تلاش راهداران بازگشایی شد.

وی افزود: ۶۶راه روستایی دیگر نیز باقی مانده که تا فردا چهارشنبه بازگشایی خواهند شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اضافه کرد: محورهای شریانی و اصلی نیز با تلاش راهداران استان برفروبی و نمکپاشی شده و در حال حاضر تردد در آنها برقرار است.

حق‌لطفی ادامه داد: طی دو روز گذشته ۲۰۰راهدار استان در ۱۸راهدارخانه در قالب ۲۲تیم عملیاتی همزمان با شروع بارش برف در محورهای اصلی و فرعی مستقر و به طور شبانه روزی مشغول ارایه خدمات بوده اند و در حال حاضر نیز مشغول انجام عملیات بازگشایی راه‌های روستایی هستند.

وی ادامه داد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر تداوم سرمای هوا و  ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته جاری از هموطنان گرامی درخواست می‌شود در شرایط فعلی از سفرهای غیرضروری به ویژه به نقاط کوهستانی خودداری و سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: بهتر است مسافران و رانندگان پیش از سفر اطلاعات مربوط به وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای دریافت کنند.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان