۲۲/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۲ دوشنبه

صبح قزوین جوانگرایی و انقلابی‌گری در انتصابات لحاظ شود
کد خبر: ۳۵۵۲۲۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ساعت: ۱۲:۳۳ ↗ لینک کوتاه

بیانیه جبهه فرزندان شهید فرهنگی استان قزوین؛

جوانگرایی و انقلابی‌گری در انتصابات لحاظ شود

جبهه فرزندان شهید فرهنگی استان قزوین در راستای توجه به موضوع جوان‌گرایی و انقلابی‌گری در انتخاب مدیران به ویژه در حوزه آموزش و پروش بیانیه‌ای صادر کرد.

جوانگرایی و انقلابی‌گری در انتصابات لحاظ شود
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ باتوجه به انتصابات در استان و روی کار آمدن مدیران جدید جبهه فرزندان شهید فرهنگی استان قزوین در راستای توجه به موضوع جوان‌گرایی و انقلابی‌گری در انتخاب مدیران به ویژه در حوزه آموزش و پروش بیانیه‌ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است؛

مقام معظم رهبری:
معلمان افسران پیشرفت کشور هستند

وزیر محترم آموزش و پرورش جناب آقای دکتر نوری با عرض تبریک و توفیق روزافزون برای حضرتعالی با توجه به شرایط حساس کشور دستگاه تعلیم و تربیت استان با دارا بودن ظرفیت‌هایی چون معلمان مکتبی شهیدان مظلوم رجایی و قدرت اله چگینی که هر دو به دلیل تفکر و عمل انقلابی به دست منافقان کور دل ترور شدند نیاز نظام تعلیم و تربیت استان را به چنین تفکر و باوری در عمل دو چندان کرده است.

ما فرزندان شهید فرهنگی حقیقتا از هرگونه تفکر و رفتار متظاهرانه و تزویر که نشان از نفاق است و متاسفانه امروز یکی از آفت‌ها شده دوری جسته و با وجود رایزنی ها و لابی‌هایی که در نظام تعلیم و تربیت در حال شکل گیری است تاکید داریم که فردی را انتخاب و انتصاب نمایید که جوانی مجرب و جهادی و دارای تفکر بسیجی و دارای شاخص های انقلابی باشد که بتواند با تعامل خوب با استاندار انقلابی نتایج ارزنده‌ای را برای نظام اسلامی به ارمغان بیاورد.

استاندار محترم جناب آقای محمد مهدی اعلایی ضمن قدردانی و تشکر به جهت انتصاب جوانان در حوزه استانداری و ادارات تابعه که نشان از درایت و صداقت و باور جوانگرایی و تحول خواهی در عرصه عمل است موجب آرامش خاطر نیروهای انقلابی و دلسوز گردیده است که در آینده مردم عزیز از برکات آن برخوردار خواهند شد.

در آخر نیز نکته ای خطاب به جوانان عزیز ضمن عرض تبریک به مناسبت انتخاب و انتصاب شما در مسؤلیت های اخیر در شرایط خطیر امروز با توکل به خداوند متعال و تاسی از شهدا سعی کنید با خدمات ارزنده و خالصانه مایه ی سرافرازی نظام اسلامی و شهدا و دولت انقلابی گردید.

جبهه فرزندان شهید فرهنگی استان قزوین

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان