۲۲/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۲ دوشنبه

صبح قزوین هفته‌نامه پیام شهر در حال پوست‌اندازی است/ شایعات تعطیلی رسانه شهرداری صحت ندارد
کد خبر: ۳۵۵۲۱۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ساعت: ۱۰:۴۵ ↗ لینک کوتاه

مشاور رسانه‌ای شهردار قزوین:

هفته‌نامه پیام شهر در حال پوست‌اندازی است/ شایعات تعطیلی رسانه شهرداری صحت ندارد

جابر خرم‌نیا گفت: باتوجه به مطلوب نبودن شرایط فعلی از نظر محتوایی و مخاطب شناسی به پیام شهر ابلاغ شده که به طور موقت منتشر نشود تا تغییرات ساختاری در رابطه با این بنگاه رسانه‌ای اتخاذ شود که البته عده‌ای در این میان بدون اطلاعات کافی قضاوت کردند و باعث شایعه پراکنی شد.

هفته‌نامه پیام شهر در حال پوست‌اندازی است/ شایعات تعطیلی رسانه شهرداری صحت ندارد
جابر خرم‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به حواشی عدم فعالیت موقت هفته‌نامه پیام شهر قزوین اظهار کرد: شایعات و مباحثی در روزهای اخیر در مورد تعطیلی پیام شهر مطرح شده و حتی برخی بدون داشتن اطلاعات کافی دست به قضاوت‌های عجولانه زدند.

وی افزود: نتایج و عملکرد هفته‌نامه پیام شهر را مورد ارزیابی قرار دادیم در نتیجه تصمیم بر تقویت و بازساخت آن گرفته شده و قرار است بسیار قوی‌تر و در قالب یک رسانه فراگیر در حوزه مسائل مدیریت شهری و فرهنگی و اجتماعی استان قزوین نقش موثری ایفا کرده و اثرگذار باشد.

مشاور رسانه‌ای شهردار قزوین افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد که استقبال و جاذبه‌های هفته نامه پیام شهر کاهش پیدا کرده؛ در برهه زمانی کنونی شاهد پیشرفت و ظهور رسانه‌های جدید و با قابلیت‌ها و اثرگذاری گسترده هستیم و برای تبدیل پهفته نامه پیام شهر به رسانه قوی باید از چارچوب سنتی خارج و تغییرات زیرساختی در آن اعمال شود.
خرم‌نیا بیان کرد: جلسات متعددی با کارشناسان فرهنگی و خبرگان رسانه در خصوص باز تولید این هفته نامه برگزار شده و در حال آماده‌سازی طرح ایده آل هستیم.

وی تصریح کرد: هفته نامه پیام شهر در حال حاضر نیازمند تولید محتوای فاخر است و نکته مهم اینجاست که حتما باید مخاطب‌شناسی در آن مورد توجه قرار گیرد؛ در نتیجه به پیام شهر ابلاغ شد که به طور موقت منتشر نشود تا تغییرات ساختاری در رابطه با این بنگاه رسانه‌ای اتخاذ شود که البته عده‌ای در این میان بدون اطلاعات کافی قضاوت و باعث شایعه پراکنی شد.

مشاور رسانه‌ای شهردار قزوین گفت: عدم انتشار پیام شهر طولانی نخواهد بود، زیرساخت‌ها تامین شده و احتمالا در آینده‌ای نزدیک ترکیبی از یک رسانه مکتوب با پشتوانه ابزار برخط و فضای مجازی راه‌اندازی می‌شود به نحوی که پیام شهر بتواند نقش موثرتری در عصر فناوری اطلاعات ایفا کند.

خرم‌نیا در پایان یادآور شد: حفظ و تقویت پیام‌شهر بدون شک برای مجموعه مدیریت شهری قزوین اهمیت بسزایی دارد چراکه رسانه امروز یکی از پایه‌های مهم قدرت نرم به شمار می‌رود و تریبونی برای انتشار دیدگاه‌ها و مسائل مربوط به حوزه مدیریت شهری است.

انتهای پیام/ 1300دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان