۱۳/ذو القعدة/۱۴۴۴

-

۱۴۰۲/۰۳/۱۲ جمعه

صبح قزوین تمام محورهای مواصلاتی قزوین برفی است/ راه ۸۰روستا مسدود شد
کد خبر: ۳۵۵۲۱۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ساعت: ۲۳:۲۸ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل راهداری استان قزوین:

تمام محورهای مواصلاتی قزوین برفی است/ راه ۸۰روستا مسدود شد

جواد حق‌لطفی از بارش برف در تمام محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: در حال حاضر ۸۰ روستا مسدود شده است که نیروهای راهداری برای بازگشایی این راه‌ها به مناطق اعزام می‌شوند.

تمام محورهای مواصلاتی قزوین برفی است/ راه ۸۰روستا مسدود شد
جواد حق‌لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های استان قزوین اظهار کرد: در تمام محورهای استان شاهد بارش برف هستیم.

وی افزود: گردنه‌های منتهی به الموت، قسطین لار و بهرام آباد با کولاک، محور قزوین- رشت و آزاد راه جاده قدیم با بارش برف، آزاد راه قزوین- زنجان با برف و کولاک، گردنه آوج محور قزوین- همدان با بارش برف و گردنه طالقان با برف همراه است.

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان قزوین با بیان اینکه عملیات برف‌روبی و نمک پاشی در محورهای استان در حال انجام است، گفت: ۲۰۰ نیروی راهداری با ۱۵۵ دستگاه در ۲۶ راهدارخانه مشغول فعالیت خدمات رسانی هستند.

وی با اشاره به مسدود شدن راه‌های روستایی استان یادآور شد: در حال حاضر ۸۰ روستا مسدود شده است که نیروهای راهداری برای بازگشایی این راه‌ها به مناطق اعزام می‌شوند.

حق لطفی در پایان ضمن توصیه‌هایی به رانندگان اذعان کرد: توصیه می‌شود زنجیر چرخ همراه داشته باشند و از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

انتهای پیام/۴۰۰۶

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان