۱۳/ذو القعدة/۱۴۴۴

-

۱۴۰۲/۰۳/۱۲ جمعه

صبح قزوین شهرداری‌ها از عملکرد شیشه‌ای هراس نداشته باشند
کد خبر: ۳۵۵۱۶۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ساعت: ۱۵:۳۹ ↗ لینک کوتاه

معاون عمرانی استاندار قزوین:

شهرداری‌ها از عملکرد شیشه‌ای هراس نداشته باشند/ حل مسائل استان نیازمند مدیریت خلاقانه است

مهدی رجحانی گفت: خیلی از موضوعات استان صرفا نیازمند صرف پول نیست بلکه باید راه را برای تجربه‌های جدید مدیریتی باز کرده و با روش‌های خلاقانه مسائل را حل کنیم.

شهرداری‌ها از عملکرد شیشه‌ای هراس نداشته باشند
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ مهدی رجحانی در جلسه هم‌اندیشی شهرداران استان قزوین که عصر امروز در سالن جلسات شهرداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: برای حل مسائل کشور نیازمند مدیریت خلاقانه هستیم و از شهرداران استان هم خواستاریم در این راستا حرکت کنند و باید برای آن وقت گذاشته و حتی آموزش ببینند.
 
وی افزود: خیلی از موضوعات استان صرفا نیازمند صرف پول نیست بلکه باید راه را برای تجربه‌های جدید مدیریتی باز کرده و با روش‌های خلاقانه مسائل را حل کنیم.
 
معاون عمرانی استاندار قزوین ادامه داد: بحث منابع پایدار درآمد همواره مطرح شده و چالش ماندگار شهرداران در کشور است که باید به سمت توسعه و درآمد پایدار حرکت کنیم.
 
این مسئول بیان کرد: یک گروه مشاوران تامین مالی باید به همه شهرداران در فراهم ساختن منابع مالی کمک کند که در استان هم این کارگروه تشکیل شود.
 
رجحانی تصریح کرد: امروز مدل‌های مختلف تامین سرمایه ایجاد شده که باید از این ظرفیت‌ها استفاده شود و استان قزوین در بهره‌گیری از این راهکارها پیشقدم باشد.
 
وی تاکید کرد: یکی از کارهای مهم شورای شهر و شهرداری برنامه‌ریزی برای مواجهه سیستماتیک با تخلفات درون سازمانی است و سازمان‌های شهرداری هم باید عملکرد شفاف و شیشه‌ای داشته باشند و ترسی از این مسئله نداشته باشند چون کار شهرداری توام با زندگی مردم است.
 
معاون عمرانی استاندار قزوین بیان کرد: هوشمندسازی هم یکی از ارکانی است که کمک می‌کند عملکرد بهتری داشته باشیم و زمینه فساد را هم از بین می‌برد.
 
این مسئول گفت: تعامل بین سازمانی هم از دیگر مسائل مهم است که برای رشد و توسعه شهر کمک می‌کند و آموزش نقش مهمی در توسعه شهر دارد.
 
وی در پایان گفت: در حوزه بحران انتظار بیشتری از مدیران شهری داریم و کار جدی از شهرداران می‌خواهیم که باید تمام قد در میدان حضور یابند.
 
انتهای پیام/ ۱۳۰۰ 
 
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان