۲۲/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۲ دوشنبه

صبح قزوین شبکه برق‌رسانی در حادثه شرکت چرم‌سازی بیش‌از ٢ میلیارد خسارت دید
کد خبر: ۳۵۵۱۴۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ساعت: ۹:۵۱ ↗ لینک کوتاه

مدیر شرکت توزیع برق بوئین زهرا:

شبکه برق‌رسانی در حادثه شرکت چرم‌سازی بیش‌از ٢ میلیارد خسارت دید

رامین جباری گفت: حادثه حریق در منطقه صنعتی چرم سازی بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به شبکه برق خسارت وارد کرد و سیم های شبکه، تجهیزات و یراق آلات آن در آتش سوخت.

شبکه برق‌رسانی در حادثه شرکت چرم‌سازی بیش‌از ٢ میلیارد خسارت دید
رامین جباری فرد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ درباره خسارت وارد شده به تاسیسات برق و رفع قطعی برق منطقه صنعتی چرم سازی پس از وقوع آتش سوزی اظهار کرد: در پی وقوع حریق در یکی از واحدهای تولیدی در منطقه صنعتی چرم سازی شهرستان بویین زهرا، چند فیدر تغذیه کننده برق این منطقه از پست 230 کیلو ولت، آسیب دید و برق منطقه نیز ساعاتی قطع شد.

وی اضافه کرد: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه تیم عملیات و تعمیرات شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین به محل حادثه اعزام شده و در یک ساعت اولیه حادثه، همکاران ما برای پیشگیری از خسارات مالی و جانی و آسیب بیشتر، پست معیوب شبکه را به طول 550 متر جدا سازی نمودند.

جباری تصریح کرد: این اقدامات پس از هماهنگی با کارشناسان آتش نشانی صورت گرفت و پس از اطفای حریق و مهیا شدن شرایط کار برای همکاران، تعداد 3 اکیپ تخصصی با تجهیزات کامل از ساعات 8 صبح روزجمعه 24 دیماه جاری، نسبت به ترمیم و تعمیر شبکه اقدام کردند.

مدیر برق شهرستان بویین زهرا تصریح کرد: عملیات ترمیم و تعمیر شبکه آسیب دیده در منطقه چرم سازی بویین زهرا ساعت 14 روز بعد از حادثه به پایان رسید و همه مشترکین این محدوده صنعتی برق دار شدند.

وی گفت: در منطقه صنعتی چرم سازی 35 مشترک صنعتی داریم که برق همه آنها وصل شده است و هیچ مشکلی در تامین انرژی مورد نیاز صنایع نداریم.

این مسئول در ادامه در خصوص میزان خسارت وارد شده به تاسیسات برق منطقه تصریح کرد: حادثه حریق در منطقه صنعتی چرم سازی بیش از 2 میلیارد و 200 میلیون ریال به شبکه برق خسارت وارد کرد و سیم های شبکه، تجهیزات و یراق آلات آن در آتش سوخت.

جباری بیان کرد: حضور مقامات محترم استان از جمله استاندار، فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر (عج)استان، نماینده مجلس و فرماندار شهرستان و امام جمعه در کنار تیم های امدادی و آتش نشانی موجب دلگرمی بیشتر شد تا کمک رسانی با سرعت بیشتری صورت گیرد که جای تقدیر دارد.

مدیر برق شهرستان بویین زهرا اضافه کرد: در شهرستان بویین زهرا 57 هزار و 990 مشترک داریم که 80 درصد آن خانگی، 10 درصد صنعتی و 10 درصد نیز مشترک عمومی،تجاری،کشاورزی است.

انتهای پیام/ 1300
 
 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان