۱۴/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۱ جمعه

صبح قزوین شهید سلیمانی در مبارزه با استکبار از خودگذشتگی کرد
کد خبر: ۳۵۵۰۱۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ساعت: ۱۴:۴۲ ↗ لینک کوتاه

معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین:

شهید سلیمانی در مبارزه با استکبار از خودگذشتگی کرد/ انتقام سخت اخراج امریکا از منطقه است

حمزه برین گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی با نقش آفرینی، حضور هوشمندانه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های منطقه، مانع برنامه ریزی و به ثمر رسیدن اهداف جریان استکباری شد.

شهید سلیمانی در مبارزه با استکبار از خودگذشتگی کرد
سرهنگ حمزه برین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ با بیان اینکه سردار سلیمانی از فرماندهان امنیت آفرین بود، اظهار کرد: شهید سلیمانی در تثبیت تمامیت ارضی ایران اسلامی نقش به سزایی داشت و بعد از دوران دفاع مقدس در مرزهای شرقی نقش تاثیرگذاری ایفا کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: این شخصیت برجسته با استفاده از ظرفیت‌ جوانان منطقه، امنیت را برای این حوزه به ارمغان آورد و بسیاری از کشورهایی که مورد طمع امریکا و اروپا قرار گرفته بودند را از فروپاشی و ناامنی نجات داد.

این مسئول با بیان اینکه داعش با هدف تصاحب کشورهای منطقه ایجاد شده بود، تاکید کرد: حاج قاسم سلیمانی با نقش آفرینی، حضور هوشمندانه و بهره‌مندی از ظرفیت‌های منطقه، مانع تحقق اهداف جریان استکباری شد.

شهید سلیمانی با انتقال مفاهیم اسلام آغاز به کار کرد

وی با اشاره به اینکه شهید سردار سلیمانی به عنوان سفیر انقلاب اسلامی شناخته شده است، ادامه داد: انقلاب اسلامی با شعار تعامل، برقراری ارتباط و صدور پیام اسلام شکل گرفت و شهید سلیمانی در انتقال مفاهیم اسلام از جمله برابری، همدلی، حفظ هویت دینی و استقلال کشورها آغاز به کار کرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین اذعان کرد:شهید سلیمانی توانست بسیاری از کشورها را با اهداف ایران-اسلامی آشنا کند و حضور ایشان فرصت بی بدیلی بود که دولت مردان می‌توانستند با استفاده از ارتباطات موجود، در مسیر رشد اقتصادی و پیشرفت کشور قدم‌های موثری بردارند.

برین ابراز کرد: در زمان فعالیت سردار سلیمانی این ارتباط با 15 کشور همسایه در حوزه امنیتی برقرار شده بود اما متاسفانه در برخی دولت‌ها از این فرصت به خوبی استفاده نشد تا بتوانیم ضمن تامین امنیت کشورهای همسایه، در حوزه اقتصادی شاهد جهش چشمگیری باشیم.

این مسئول گفت: البته از برخی فرصت‌ها استفاده شد و بازرگانان با استفاده از ارتباطات موجود، زمینه ساز رشد و توسعه اقتصادی شدند و ما همچنان امیدوار هستیم معبر ایجاد شده و تامین امنیت شکل گرفته برای دولتمردان ما فرصتی در جهت استفاده بهینه از مسیر باشد.

در مسیر مجازات عاملان شهادت حاج قاسم سلیمانی مصمم خواهیم بود

وی درباره انتقام خون شهید سلیمانی افزود: مجازات عاملان شهادت حاج قاسم سلیمانی خواسته ولی امر مسلمین و تمامی ملت ایران است و ما رزمندگان انقلاب اسلامی در این مسیر تا زمان بیرون کردن تمام و کمال امریکای جنایتکار و استکبار از منطقه آرام نخواهیم نشست و مصمم خواهیم بود.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد: امروزه شاهد هستیم که منافع امریکا به خطر افتاده و به واسطه این موضوع حضور خود را در منطقه خطرناک می‌دانند و امیدواریم به زودی با برنامه‌ریزی‌، هوشمندی دولت‌ها، کمک رزمندگان اسلام و مردم شاهد بیرون کردن امریکا از منطقه باشیم.

برین با بیان اینکه حرکت روشن گرانه و انقلاب گونه شهید سلیمانی مثال زدنی است، تاکید کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند نباید شهید سلیمانی را به عنوان یک فرد بدانیم، شهید سلیمانی یک "مکتب" است.

این مسئول یادآورشد: آنچه که باعث شد شهید سلیمانی در این مسیر دیده شده و در دل‌ها نفوذ کند؛ باور ایشان به انقلاب و حرکت دارای هدف بود.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی باور داشت هدفش در مسیر حق است و در این مسیر دشمن‌هایی وجود دارد که باید برای ایستادگی و مقابله با آنان آماده بود که جانفشانی ایشان از آغاز انقلاب تا روز شهادتش همچنان ادامه داشت.

معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در پایان گفت: این الگو و قهرمان لحظه‌ای از دشمن غافل نبود و همواره بیدار و هوشیار عمل می‌کرد، عمق باور شهید سلیمانی به اسلام، قرآن، امام و رهبری باعث شد در راه خدا آسمانی شود و در ذهن و قلب همگان جای گیرد.

انتهای پیام/1700

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان