۱۶/جمادى الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۱۰/۲۹ چهارشنبه

صبح قزوین ارزانی طلا با حذف مالیات چشمگیر نخواهد بود
کد خبر: ۳۵۴۲۰۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۱۵ ساعت: ۱۴:۲۶ ↗ لینک کوتاه

رئیس اتحادیه طلافروشان استان قزوین:

ارزانی طلا با حذف مالیات چشمگیر نخواهد بود

رئیس اتحادیه طلافروشان استان قزوین گفت: کل ارزش افزوده طلا ۹ درصد است که باید از اجرت ساخت و سود طلا اخذ شود که تاثیری بر قیمت طلا نخواهد داشت.

ارزانی طلا با حذف مالیات چشمگیر نخواهد بود
به گزارش خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ امروز خبری از رئیس اتحادیه طلافروشان کشور مبنی بر حذف مالیات بر ارزش افزوده طلا در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها منتشر شد که وی در این خبر اعلام کرده بود با حذف مالیات باید منتظر کاهش 20درصدی قیمت طلا در آینده باشیم.

محمد فرج‌زاده‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ درباره تاثیر حذف مالیات بر ارزش افزوده طلا در کاهش ۲۰ درصدی قیمت آن اظهار کرد: حذف مالیات تاثیر چندانی در ارزانی طلا نخواهد داشت چه بسا که بسیاری از طلافروشان در سال‌های اخیر مالیات بر ارزش افزوده‌ دریافت نمی‌کنند.
 
وی با بیان اینکه قیمت طلا با دلار رابطه مستقیم دارد، افزود: اقتصاد کشور ما وابسته به دلار بوده و دلار تعیین کننده قیمت بسیاری از اجناس و حتی مسکن است.
 
رئیس اتحادیه طلافروشان استان قزوین بیان کرد: کل ارزش افزوده طلا ۹ درصد است که باید از اجرت ساخت و سود طلا اخذ شود که تاثیری بر قیمت طلا نخواهد داشت.
فرج‌زاده‌ها درباره قیمت سکه و طلا عنوان کرد: امروز هر گرم طلای 18 عیار با قیمت یک میلیون و ۳۲۴ هزار تومان در بازار قزوین به فروش می‌رسد.
 
وی درباره قیمت انواع سکه ابراز کرد: سکه قدیم با قیمت۱۲میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان و سکه امام با قیمت ۱۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.
 
رئیس اتحادیه طلافروشان استان قزوین در پایان قیمت هر دلار آمریکایی را ۳۰ هزار و ۵۵۰ تومان تومان اعلام کرد.
 
انتهای پیام/۱۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان