۱۶/جمادى الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۱۰/۲۹ چهارشنبه

صبح قزوین دانشجویان ایران اسلامی در مدار پیشرفت‌های علمی حرکت می‌کنند
کد خبر: ۳۵۴۱۸۶ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۱۵ ساعت: ۱۳:۳۹ ↗ لینک کوتاه

مسئول بسیج دانشجویی قزوین:

دانشجویان ایران اسلامی در مدار پیشرفت‌های علمی حرکت می‌کنند

عباس کاظمی با بیان اینکه دانشجویان در لبه علم و قله‌های تکنولوژی حرکت می‌کنند، گفت: جوان ایرانی دانش و بینش خود را از سال‌ها قبل به عنوان درون‌مایه به همراه خود داشته است و به واسطه همین ویژگی و ظرفیت عظیم راه‌های سخت و صعب‌العبور را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذارد و پس از این نیز اینگونه خواهد بود.

دانشجویان ایران اسلامی در مدار پیشرفت‌های علمی حرکت می‌کنند
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ عباس کاظمی در مراسم روز دانشجو که در دانشگاه پیام نور مرکز قزوین برگزار شد، اظهار کرد: ملت ایران در طول تاریخ هرگز در برابر ظلم و جنایت سر فرود نیاورده است و یکی از نمونه‌های بارز این ایستادگی و حرکت شجاعانه جریان دانشجویی و دانشگاهی در سال ۱۳۳۲ است.

وی ادامه داد: ثمره حرکت دانشجویان در سال ۱۳۳۲ را در سال ۵۷ و در پیروزی انقلاب دیدیم؛ در سال ۵۸ نیز در ۱۳ آبان با تسخیر لانه جاسوسی اتفاقی دیگر توسط دانشجویان رقم خورد و این روند تا به امروز ادامه پیدا کرده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین با بیان اینکه آمریکا به‌جز نابودی ملت‌ها به چیز دیگری فکر نمی‌کند، خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره با نگاه عمیق همراه با بصیرت ساختار فاسد جهانی را سال‌هاست در دست گرفته و فریاد می‌زند.

وی تصریح کرد: ملتی که چنین جوانانی دارد همیشه در مسیر رشد و تعالی حرکت خواهد کرد، جوانانی که حاضرند در مسیر رشد و سعادت و اعتلای ملت از همه داشته‌های خود بگذرند که شهدای هسته‌ای از جمله این شهدا بودند و امثال شهید فخری‌زاده‌ها امتداد جریان دانشجویی سال ۱۳۳۲ هستند.

کاظمی بیان کرد: جوان ایرانی دانش و بینش خود را از سال‌ها قبل به عنوان درون‌مایه به همراه خود داشته است و به واسطه همین ویژگی و ظرفیت عظیم راه‌های سخت و صعب‌العبور را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذارد و پس از این نیز اینگونه خواهد بود.

وی اشاره کرد: دانشگاه پیام نور مرکز قزوین امروز این افتخار را دارد که دانشجویان نخبه توانمند را در عرصه‌های مختلف تربیت کرده و تحویل جامعه بدهد.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین بیان کرد: دانشجویان دانشگاه پیام نور راه پرافتخاری را طی کردند و رشد و حرکت رو به جلو آنان ادامه دارد این همان معرفتی است که از ۱۶ آذر ۱۳۳۲ سرچشمه می‌گیرد.

کاظمی در پایان گفت: دانشجویان در لبه علم و قله‌های تکنولوژی حرکت می‌کنند و دانشجویان پیام‌نور به‌ عنوان یک دانشگاه فاخر مسیر علم و دانش را طی کرده‌اند و این مایه مباهات است؛ این افتخارات متکی بر باور ارزشمند "توانستن" است و با همین باور راه پیش رو هم طی شدنی است و موانع پیش رو هم برداشته شدنی است به شرط اینکه با همان انگیزه‌ها و اراده های گذشته راه را طی کنیم.

انتهای پیام/ 1300


دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان