۱۶/جمادى الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۱۰/۲۹ چهارشنبه

صبح قزوین زوجی که از ترس کرونا هنگام خرید کل فروشگاه را اجاره می‌کنند!
کد خبر: ۳۵۳۹۲۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۳ ساعت: ۱۳:۴۲ ↗ لینک کوتاه

زوجی که از ترس کرونا هنگام خرید کل فروشگاه را اجاره می‌کنند!

یک زوج آمریکایی برای جلوگیری از ابتلا به کرونا در هنگام خرید، سوپرمارکت را به مدت یک ساعت اجاره می‌کنند.

زوجی که از ترس کرونا هنگام خرید کل فروشگاه را اجاره می‌کنند!
 

به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین به نقل از24.ae؛ گزارش‌ها حاکی از آن است که یک مرد آمریکایی به نام لوکاس  برای جلوگیری از ابتلا به کرونا، سوپر مارکتی را به مدت یک ساعت  اجاره می‌کند. او گفت:" من و همسرم، سوپرمارکت را برای یک ساعت در هفته اجاره می‌کنیم تا بتوانیم با خیال راحت مواد غذایی خود را خریداری کنیم."

لوکاس و همسرش نه تنها به مسافرت، رستوران یا به مهمانی نمی‌روند، بلکه از رفتن به سوپرمارکت با خریداران دیگر نیز خودداری می‌کنند. در همین راستا لوکاس گفت: "ما مثل بقیه به خرید می‌رویم اما وضع مالی خوبی داریم و از آن به نفع خود استفاده می‌کنیم. من در واقع یک فروشگاه مواد غذایی را برای یک ساعت اجاره می‌کنم و در آن یک ساعت کسی حق ندارد به  مغازه بیاید".

ترس از میکروب

او همچنین گفت: "ما به صاحب سوپرمارکت پول دادیم تا همه چیز را به خوبی ضدعفونی کند و  تنها افرادی باشیم که در آنجا خرید می‌کنند، بنابراین مجبور نیستیم برای خرید با افراد دیگر یک جا باشیم". برای کسانی که نمی‌دانند اجاره یک سوپرمارکت چقدر هزینه دارد، او توضیح داد: "در واقع اجاره دادن سوپرمارکت بعد از بسته شدن آن در عصر ارزان‌تر خواهد بود، اما این با برنامه ما مطابقت ندارد. ما فقط به یک کارمند اجازه حضور می‌دهیم و او باید لباس محافظ کامل و ماسک صورت بپوشد."

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان