۱۴/جمادى الأول/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۹/۱۷ پنجشنبه

صبح قزوین اجرای پروژه‌های بسیج با بیش از ۳۰۰میلیارد تومان اعتبار در استان
کد خبر: ۳۵۳۹۱۴ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۳ ساعت: ۱۴:۴۰ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه استان قزوین اعلام کرد

اجرای پروژه‌های بسیج با بیش از ۳۰۰میلیارد تومان اعتبار در استان

سردار رستمعلی آتانی گفت: اعتبارات پروژه‌های هفته بسیج در استان قزوین بیش از ۳۱۰ هزار میلیارد تومان بوده که مردم در تامین بیش از ۶ میلیارد تومان آن مردم مشارکت داشته‌اند.

اجرای پروژه‌های بسیج با بیش از ۳۰۰میلیارد تومان اعتبار در استان
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین، سردار رستمعلی آتانی ظهر امروز در همایش شکوه اقتدار بسیجیان که با حضور جمعی از مسئولان استانی و بسیجیان در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: سپاه متعلق به تمام آحاد ملت است و امروز توفیق پیدا کردیم در حضور بسیجیان از نواحی مختلف باشیم و پیام فرماندهی معظم قوا امام خامنه‌ای را دریافت و تقدیم مردم کنیم.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین عنوان کرد: همزمان با سالروز تشکیل بسیج برنامه‌های مختلفی را با مشارکت مردم و مسئولان و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها برگزار کردیم.

وی با اشاره به اجرای بیش از ۶۰۰ عنوان برنامه در هفته بسیج ادامه داد: رزمایش جهادگران از جمله برنامه‌های شاخص هفته بسیج بود که بیش از یک هزار و ۸۳ گروه در این رزمایش سازماندهی شدند.

فرمانده سپاه استان قزوین گفت: برگزاری رزمایش اقتدار بسیج، افتتاح و بهره‌برداری چند پروژه بزرگ در تراز ملی از جمله برنامه‌های هفته بسیج است.

آتانی با بیان اینکه سپاه و قرارگاه پیشرفت و آبادانی در اجرای پروژه‌ها مشارکت دارند؛ عنوان کرد: اعتبارات پروژه‌های هفته بسیج در استان قزوین بیش از ۳۱۰ هزار میلیارد تومان بوده که مردم در تامین بیش از ۶ میلیارد تومان آن مردم مشارکت داشته‌اند.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: هدف سپاه دخالت در امور و فعالیت‌های دستگاه‌ها نیست بلکه خوشحالیم فعالیت‌های سخت در مناطق صعب‌العبور و محروم به بسیج واگذار شود؛ در این راستا تامین آب شرب و کشاورزی، ساخت پل و راه‌ها، حل مشکلات حوزه سلامت و اشتغالزایی در مناطق روستایی را بر عهده گرفته‌ایم و با افتخار به مردم خدمت می‌کنیم.

وی یادآور شد: در سال‌ جاری بیش از ۱۶۵ واحد مسکونی را به متقاضیان تحویل دادیم که علاوه بر ساخت پروژه‌های مسکن در استان قزوین، بخشی از این پروژه‌ها را در استان‌های دیگر نیز اجرا می‌کنیم.

آتانی تصریح کرد: خیرین و مومنان با کمک‌ بیش از ۲۶۰ میلیارد تومانی خود به بسیج و سپاه اعتماد کردند و با افتخار این کمک‌ها را به نیازمندان تقدیم کردیم.

فرمانده سپاه استان قزوین عنوان کرد: در کمک به علوم پزشکی تمام تلاش خود را به کار گرفتیم به طوری که در واکسیناسیون مردم قزوین بیش از ۹۰ هزار نفر نیروی بسیجی را پای کار آوردیم و در پیک پنجم کرونا برای بیش از دوهزار نفر بیمار بستری شده خدمات ارائه کردیم.

وی در پایان گفت: لیست بلندبالای خدمات بسیج همچنان ادامه دارد و آماده‌ایم با اعتماد به خدا، پشتیبانی مردم و تکیه بر توان و افزایش آمادگی‌های رزمی خود، فرامین مقام معظم رهبری را در ایران عزیز و سراسر عالم اجرا کنیم و با شعار《لبیک یاحسین》در اجرای این فرامین اعلام آمادگی می‌کنیم.

انتهای پیام/۴۰۰۶

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان