۱۱/شعبان/۱۴۴۵

-

۱۴۰۲/۱۲/۰۲ چهارشنبه

صبح قزوین سرباز مرزبان قزوینی به شهادت رسید
کد خبر: ۳۵۳۸۹۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۲ ساعت: ۱۸:۱ ↗ لینک کوتاه

در درگیری با قاچاقچیان مسلح؛

سرباز مرزبان قزوینی به شهادت رسید

رحیم خامدی از به شهادت رسیدن سرباز وظیفه مرزبانان گروهان مستقل مرزی بسطام در درگیری با قاچاقچیان مسلح خبر داد.

سرباز مرزبان قزوینی به شهادت رسید
رحیم خامدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛  اظهار کرد: در پی وقوع درگیری مرزبانان گروهان مستقل مرزی بسطام استان کردستان با قاچاقچیان مسلح، این گروهان حین پایش و مراقبت از نوار مرزی، با قاچاقچیان مسلح درگیر شد که در این درگیری، سربازان ولایت مقتدرانه و با شجاعت با قاچاقچیان مقابله کردند.
 
وی افزود: قاچاقچیان به محض مشاهدهٔ مرزبانان، اقدام به تیراندازی به‌سمت آنان کرده و مأموران نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب، مقابله به مثل کردند که به‌علت حجم زیاد آتش، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و پس از ساعتی درگیری مسلحانه، عرصه را بر خود تنگ دیده و با استفاده از پوشش کوهستانی و تاریکی شب از محل متواری شدند.
 
خامدی اظهار کرد: در این درگیری سرباز وظیفه مهدی محرم که اهل و ساکن قزوین بود، با رشادت تمام در برابر قاچاقچیان مسلح ایستادگی کرده و در نهایت به درجهٔ رفیع شهادت نائل شد.
 
سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قزوین در پایان ضمن تبریک و تسلیت به خانوادهٔ این شهید والامقام و همرزمانش، خاطرنشان کرد: سلحشوران مرزبانی جانانه از مرزها دفاع می‌کنند و قطعاً راه این شهیدان در دفاع از کشور و ارزش‌های نظام و انقلاب ادامه خواهد داشت.
 
سرباز وظیفه شهید مهدی محرم، مجرد بوده و اهل و ساکن قزوین بود.
 
انتهای پیام/۱۳۰۰

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان