۰۵/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۸ پنجشنبه

صبح قزوین هم‌افزایی ناجا و بسیج سبب بهبود خدمات به مردم خواهد شد
کد خبر: ۳۵۳۸۹۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۲ ساعت: ۱۸:۰ ↗ لینک کوتاه

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین:

هم‌افزایی ناجا و بسیج سبب بهبود خدمات به مردم خواهد شد

سردار رستمعلی آتانی نیروهای بسیجی را برادر و امین نیروهای پلیس دانست و گفت: امروز نیروهای انتظامی با پیشینه انقلابی و پیروی از آرمان‌های امام و شهدا در کف جامعه برای دفاع از امنیت و آرامش مردم حضور دارند.

هم‌افزایی ناجا و بسیج سبب بهبود خدمات به مردم خواهد شد
به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ سردار رستمعلی آتانی ظهر امروز در همایش روسا و فرماندهان کلانتری و پاسگاه‌های انتظامی استان قزوین که در ستاد فرماندهی استان برگزار شد، با تاکید بر اینکه شکل‌گیری نظام جمهوری برخواسته از اراده ملت بزرگ ایران است، اظهار کرد: امام راحل همواره در انجام امور حکومتی به غیر از مردم، به هیچ جریان و گروهی اجازه فعالیت ندادند و در این راه شاگردان ممتازی را تربیت کردند.

وی افزود: امام خمینی (ره) با تکیه بر باورهای دینی و وعده‌های الهی و پشتیبانی مردم، انقلاب اسلامی را پیش هدایت و پیشرفت‌های قابل توجهی را برای نظام و کشور رقم زدند؛ امروز هم باید کشور را با تکیه بر این دو مولفه توسعه داد .

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: در دوران دفاع مقدس به پشتوانه رهبری امام راحل، عنایت خداوند متعال و همراهی مردم در برابر دشمنان ایستادگی کردیم و بیش از ۵۰ الی ۶۰ هزار شهید در این راه خون خود را تقدیم انقلاب کردند؛ در سال‌های نزدیک به پیروزی انقلاب اسلامی به پشتوانه همین مولفه‌ها نیز شرایط فرار شاه از کشور فراهم شد.

آتانی با بیان اینکه آحاد مردم در تمام مراحل و ارکان انقلاب اسلامی حضور داشته و نقش آفرینی کرده‌اند، گفت: امروز نیروهای انتظامی با پیشینه انقلابی و پیروی از آرمان‌های امام و شهدا  برای دفاع از امنیت و آرامش مردم حضور دارند.

وی ادامه داد: سردار شهید سلیمانی در وصیت‌نامه خود به جایگاه ولی فقیه توجه ویژه دارد و به شجاعت و قدرت مدیریت در بحران تاکید کرده؛ امروز لازم است وصیت‌نامه این شهید را در اولویت فعالیت‌های امور فردی و اجتماعی خود قرار دهیم.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین با اشاره به اینکه ماهیت نیروهای مسلح کشور در گرو تبعیت از ولایت فقیه است، گفت: راه دفاع از دین و نبرد با دشمنان همچنان ادامه دارد و مختص جنگ تحمیلی و دفاع مقدس نیست؛ باید مجاهدت‌های رزمندگان برای مردم تبیین شود و اجازه دخالت بیگانگان برای وارونه جلوه دادن این خدمات داده نشود.
 
وی در پایان نیروهای بسیجی را برادر و امین نیروهای پلیس دانست و گفت: لازم است برای خدمت به مردم و انجام رسالت‌های پلیس از این ظرفیت‌ها بهره‌مند شویم.

انتهای پیام/4006

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان