۲۷/ربيع الآخر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۱ پنجشنبه

صبح قزوین رسیدگی به بیش از ۷۸۰۰ پرونده از ابتدای سال تاکنون
کد خبر: ۳۵۳۸۶۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۹/۱ ساعت: ۱۱:۲۲ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل تعزیرات قزوین خبر داد

رسیدگی به بیش از ۷۸۰۰ پرونده از ابتدای سال تاکنون

هوشنگ محمدی گفت: اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین تا پایان آبان ماه امسال، متخلفان اقتصادی را به پرداخت بیش از یکهزار و ۲۸۸ میلیارد و هشتصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

رسیدگی به بیش از ۷۸۰۰ پرونده از ابتدای سال تاکنون
هوشنگ محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ با اشاره به پرونده‌های رسیدیگ شده اظهار کرد: از ابتدای امسال تا پایان تیرماه 6هزار و 511 پرونده در زمینه کالا و خدمات، 657پرونده در زمینه قاچاق کالا و ارز و همچنین 703پرونده در زمینه دارو و درمان تشکیل و رسیدگی شد.

وی با بیان اینکه متوسط زمان رسیدگی‌ها 6 روز است، افزود: بیشترین تخلفات در بخش صنفی مربوط عدم درج قیمت، گران فروشی ،کم فروشی و صادر نکردن فاکتور بوده است.

مدیر کل تعزیرات حکومتی قزوین قاچاق چوب، ،سوخت ،البسه و کالاهای اساسی را بیشترین تخلفات پرونده‌های قاچاق کالا و ارز بیان کرد.

محمدی ادامه داد: در راستای تحول سازمان تعزیرات حکومتی، اولویت این اداره کل بر لزوم تشدید نظارت بر بازرسی واحدهای تولیدی، توزیعی و پخش مایحتاج عمومی مردم قرار گرفته و حضور مستمر و روزانه تعزیرات در بازار اساس برنامه دستگاه است.

این مقام مسئول اعلام کرد: از ابتدای طرح تحول 680 اکیپ در سطح استان برگزار و برای 633 واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل شده است، ظرف دیروز و امروز ضمن نظارت بر یک واحد عمده توزیع پوشاک بچه پرونده تخلفی تحت عنوان عرضه خارج از شبکه تشکیل و از مراکز عمده ارزاق و کالاهای اساسی بازدید و ضمن تذکر به برخی از واحدهای صنفی برای 4 واحد متخلف پرونده تشکیل شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین هشدار جدی به سودجویان و متخلفان صنفی داد و رسیدگی‌ها را برای متخلفین برابر مقررات و با اشد مجازات توصیف نمود.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان