۰۴/ذو الحجة/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۴/۱۲ یکشنبه

صبح قزوین رئیس شورای شهر اسفرورین در اعتراض به انتصاب شهردار استعفا داد
کد خبر: ۳۵۳۳۴۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۸/۸ ساعت: ۱۲:۳۳ ↗ لینک کوتاه

یک انتصاب پرحاشیه در استان قزوین؛

رئیس شورای شهر اسفرورین در اعتراض به انتصاب شهردار استعفا داد

رئیس شورای شهر اسفرورین انتخاب شهردار جدید این شهر را غیرقانونی دانست و با ارسال نامه‌ای استعفا خود را اعلام کرد.

رئیس شورای شهر اسفرورین در اعتراض به انتصاب شهردار استعفا داد
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ در یک ماه اخیر انتخاب شهردار شهر اسفرورین یکی از چالش‌های این شهر بود که حواشی متعددی به دنبال داشت به طوری که براساس شنیده‌ها، برخی اعضای شورای شهر در نبود رئیس شورا گزینه مدنظرشان را انتخاب و به استانداری معرفی کرده بودند.

 طبق شنیده‌ها شخص مورد نظر با حمایت و فشارهای یکی از نمایندگان مجلس به این شورای شهر تحمیل شده و طبق اخبار رسیده این گزینه پیش‌ از این به عنوان یکی از مهره‌های اصلی تیم انتخاباتی نماینده مذکور مشغول به فعالیت بوده که حالا قرار است در پست شهرداری اسفرورین منصوب شود.

در همین رابطه عسگری، رئیس شورای شهر اسفرورین، به خبرنگار صبح قزوین؛ گفت: بنده با جدیت اعلام کرده‌ام که انتخاب این گزینه نباید صورت گیرد تا زمانی که روند شکوایه به نتیجه برسد.

وی تصریح کرد: نسبت به نحوه انتخاب گزینه شهرداری اسفرورین که در غیبت بنده اتفاق افتاده اعتراض کردم و شکایتم را به استانداری ارائه کرده‌ام.امروز با گذشت تقریبا دو هفته از مصاحبه رئیس شورای شهر اسفرورین با پایگاه خبری صبح قزوین، مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید این شهر (علی طاهرخانی) درحالی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در حال برگزاری است که صبح امروز رییس و یکی از  اعضاء شورای شهر اسفرورین در اعتراض به این انتصاب، استعفانامه خود را تحویل استانداری و فرمانداری نموده‌اند.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان