۰۵/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۸ پنجشنبه

صبح قزوین عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی قزوین
کد خبر: ۳۵۳۱۲۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۲۸ ساعت: ۱۰:۵۳ ↗ لینک کوتاه

همزمان با هفته وحدت؛

عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی قزوین

همزمان با هفته وحدت و ولادت حضرت رسول اکرم (ص) طرح عضویت رایگان و بخشودگی جرائم دیرکرد کتب برگشتی در کتابخانه‌های عمومی استان قزوین اجرا می‌شود.

عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی قزوین

به گزارش سرویس فرهنگ وهنر صبح قزوین؛ فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تکریم اعضا و تشویق آن‌ها به بازگشت منابع امانتی خود، طرح عضویت رایگان و بخشودگی جرائم دیرکرد کتاب‌ها اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح همه اعضایی که منابع امانی خود را از ۲۵ مهر تا ۲ آبان‌ماه به کتابخانه عودت دهند، مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکردی (مربوط به دوران کرونا و قبل از آن) خواهند شد.

محمدبیگی تصریح کرد: مدت امانت یک کتاب در هر دوره امانت ۱۴ روز است که در صورت تأخیر در بازگشت به ازای هر روز مبلغی به عنوان جریمه دیرکرد دریافت می‌شود که در این دوره، این جرائم مورد بخشودگی قرار گرفته است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی قزوین با اشاره به ضوابط عضویت رایگان اضافه کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از امکان عضویت رایگان؛ در روز‌های اول تا سوم آبان ماه اقدام نموده و در روز‌های یاد شده عدد ۱ را به سرشماره ۵۰۰۰۲۹۲۹ ارسال نمایند تا پس از پایان مهلت مذکور، کد تخفیف معتبر تا پایان آبان در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

وی از مخاطبان و علاقه‌مندان خواست با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم جلوگیری از تجمع متقاضیان، از شیوه غیرحضوری به جهت استفاده از امکان عضویت رایگان استفاده کنند.

استان قزوین دارای ۳۷ کتابخانه نهادی و ۲۲ کتابخانه مشارکتی است.

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان