۰۱/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۴ یکشنبه

صبح قزوین ۵میلیون تن کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قزوین جابه‌جا شد
کد خبر: ۳۵۲۹۷۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۲۰ ساعت: ۱۴:۶ ↗ لینک کوتاه

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین:

۵میلیون تن کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قزوین جابه‌جا شد

جواد حق‌لطفی گفت:در نیمه نخست سال جاری ۵میلیون و ۱۰۰هزار و ۳۴۲تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای این استان حمل و جابه‌جا شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲.۵درصد رشد داشته است.

۵میلیون تن کالا با ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قزوین جابه‌جا شد
جواد حق‌لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: از این میزان بار حمل شده یک میلیون و 500هزار تن از آن داخل استان و 3میلیون و 508هزار تن به سایر نقاط کشور حمل شده است.

وی اضافه کرد:برای جابه‌جایی بار طی این مدت 340هزار و 58برگ بارنامه صادر شده است.

حق‌لطفی ادامه داد:خاک معدنی و صنعتی، انواع نوشابه، انواع مواد پاک‌کننده، آهن‌آلات، میلگرد، بطری خالی، انواع کاشی و گازوئیل بیشترین کالاهای حمل شده توسط ناوگان حمل و نقل جاده‌ای در این مدت بوده است.

وی با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی رانندگان ساعی و زحمتکش حوزه حمل و نقل جاده‌ای افزود:در حال حاضر 10هزار دستگاه ناوگان باری سنگین و 12هزار راننده در استان برای حمل و جابه‌جایی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به نقاط مختلف کشور فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود:در قالب کمیسیون‌های ماده 11 و 12 نظارت ویژه بر عملکرد رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل انجام می‌شود و صاحبان کالا و مردم می‌توانند هرگونه درخواست یا شکایت‌های خود را در این حوزه با سامانه 141 مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده‌ای در میان بگذارند.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان