۰۱/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۴ یکشنبه

صبح قزوین کرونا جامعه ورزشی استان را داغ‌دار کرد
کد خبر: ۳۵۲۹۴۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۱۸ ساعت: ۱۵:۱۰ ↗ لینک کوتاه

گفتگوی صبح قزوین با هم‌تیمی روح‌الله شیشه‌گرها:

کرونا جامعه ورزشی استان را داغ‌دار کرد/ مسئولین در حق ملی پوش قزوینی کم‌لطفی کردند

حمیدرضا طاهرخانی با اشاره به جان باختن تنیسور قزوینی بر اثر کرونا گفت: متاسفانه روح‌الله شیشه‌گرها به حق خود در ورزش نرسید؛ در سطح استان به او که قهرمان ملی بود و مدرک تحصیلی حرفه‌اش را داشت بسیار کم‌لطفی شد.

کرونا جامعه ورزشی استان را داغ‌دار کرد
به گزارش خبرنگار ورزشی صبح قزوین؛ روح‌الله شیشه‌گرها ملی‌پوش اسبق قزوینی تیم‌ملی تنیس روی میز که از چندروز پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری بود، امروز درگذشت.

حمیدرضا طاهرخانی دوست و هم‌تیمی این ورزشکار ملی به خبرنگار صبح قزوین، گفت: روح‌الله درهمه رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید عضو تیم‌ملی ایران بود؛ همچنین در مسابقات آسیایی جوانان در کنار یکدیگر مقام پنجمی تیمی آسیا را برای اولین بار کسب کردیم و در مسابقات دانش‌آموزان جهان‌ نیز مقام پنجم تیمی را به دست آوردیم.

وی افزود: جدا از مقام‌های روح‌الله شیشه‌گر‌ها، شخصیت آرام، سالم، متین و مودب او بود که باعث می‌شد خیلی‌ها او را دوست داشته باشند.

این ورزشکار قزوینی گفت: من و روح‌الله با یکدیگر از سن شش سالگی توسط برادر روح‌الله و پدرم وارد سالن شدیم و پینگ پنگ را شروع کردیم‌؛ در همه رده‌ها با هم بودیم و جزو اولین جوانانی بودیم که در مدرسه پینگ‌پنگی که فدراسیون برای رده سنی تیم‌ملی جوانان درنظر گرفت، وارد شدیم و سه سال متوالی در آنجا با هم‌زندگی کردیم.طاهرخانی تصریح کرد: متاسفانه روح‌الله شیشه‌گرها به حق خود در ورزش نرسید زیرا شرایط شغلی او مناسب شخصیت و جایگاهی که داشت نبود؛ در سطح استان به او که قهرمان ملی بود و مدرک تحصیلی حرفه‌اش را داشت بسیار کم‌لطفی شد.

هم‌تیمی شیشه‌گرها ادامه داد: روح‌الله شیشه‌گرها در این اواخر وارد دنیای مربی‌گری شد و شاگردان خوبی هم در رده سنی پایه ترییت کرد؛ اگر این اتفاق برای او رخ نمی‌داد قطعا جزو مربی‌های آینده‌دار ایران می‌شد.

وی در پایان‌گفت: جای افسوس دارد جوانی که در سطح ملی ‌بازی کرده و مقام‌های زیادی دارد در اثر کم‌لطفی‌ها و بدون اینکه به جایگاهش برسد از بین ما برود؛ امیدوارم این داغی که بر دل جامعه ورزشی استان افتاده است برای مسئولین تلنگری ایجاد کند.

انتهای پیام/۳۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان