۱۸/ربيع الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۸/۰۲ یکشنبه

صبح قزوین اعلام دو روز عزای عمومی در استان قزوین
کد خبر: ۳۵۲۹۰۹ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۱۷ ساعت: ۱۰:۳۳ ↗ لینک کوتاه

در پی ارتحال آیت الله تاکندی صورت گرفت؛

اعلام دو روز عزای عمومی در استان قزوین

در پی ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله محمدی تاکندی از سوی جمالی پور استاندار قزوین و آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دو روز عزای عمومی در استان قزوین اعلام شد.

اعلام دو روز عزای عمومی در استان قزوین
به گزارش صبح قزوین، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین، در پی ارتحال عالم ربانی حضرت آیت الله محمدی تاکندی از سوی جمالی پور استاندار قزوین و آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دو روز عزای عمومی در استان قزوین اعلام شد.

▪️در این بیانیه مشترک تاکید شده است:

خبر درگذشت عالم ربانی و فاضل حضرت آیت الله محمدی تاکندی که عمر خویش را از طریق تربیت شاگردان فاضل و متعهد صرف خدمت به اسلام، و با حضور جدی در عرصه های مختلف خدمتگزاری نظام مقدس جمهوری اسلامی چه در دوران جنگ تحمیلی و چه در جایگاه نمایندگی مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری از ارزش های نظام و حقوق مردم دفاع نمودند،موجب تالم و تاثر فراوان گردید.

⚫️ اینجانبان با توجه به نقش و جایگاه برجسته مردمی این عالم فرهیخته و به خدا پیوسته،ضمن عرض تسلیت ارتحال ایشان به پیشگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، حوزه های علمیه،مردم شریف استان و بیت مکرم آن فقید سعید روزهای شنبه و یکشنبه ۱۷ و ۱۸ مهرماه ۱۴۰۰ را به مدت ۲ روز عزای عمومی در استان قزوین اعلام می نماییم.

از درگاه خداوند متعال علو درجات و همنشینی با صالحان را برای آن عالم مجاهد و وارسته مسئلت می نماییم.

انتهای پیام/ 1300

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان