۰۵/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۸ پنجشنبه

صبح قزوین مراسم تعویض پرچم امامزاده حسین(ع) قزوین برگزار شد+تصاویر
کد خبر: ۳۵۲۸۸۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۱۶ ساعت: ۱۱:۱ ↗ لینک کوتاه

همزمان با حلول ماه ربیع‌الاول؛

مراسم تعویض پرچم امامزاده حسین(ع) قزوین برگزار شد+تصاویر

مراسم تعویض پرچم آستان مقدس امامزاده حسین(ع) قزوین همزمان با حلول ماه ربیع الاول برگزار شد.

مراسم تعویض پرچم امامزاده حسین(ع) قزوین برگزار شد+تصاویر

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر صبح قزوین؛ همزمان با حلول ماه ربیع‌الاول مراسم تعویض پرچم آستان مقدمس امامزاده حسین (ع) شهر قزوین با حضور خادمین رضوی و مردم برگزار شد.

حجت الاسلام نوروزی در این مراسم اظهارکرد: از خداوند متعال خواستارم توسلات و عزاداری‌های شما را از خزانه کرم خود قبول و ثبت و ضبط بنماید و در روزی که هیچ چیز به کار ما نمی‌آید، حضرت رضا(ع) دست ما را بگیرد.

وی بیان کرد: دوماه از مراسم سیاهپوشان و گردهمایی شما در این آستان مقدس گذشت.مراسمی که سالهاست در بقاع متبرکه امامزادگان واجب التعظیم و ذریه پیامبر اکرم (ص)، خصوصا این مکان مقدس اجرا می‌شود؛ امیدواریم خداوند متعال این عزاداری‌ها را به فضل خود قبول نماید.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه قزوین ادامه داد: امروز وارد ماه ربیع الاول می‌شویم، به همین مناسبت گردهم جمع شدیم تا آیین هرساله تعویض پرچم آستان مقدس رادر کنار خدام آستان قدس رضوی  اجرا کنیم که این برنامه را متفاوت از سال‌های گذشته کرده است.

نوروزی در پایان خاطرنشان کرد: از خداوند متعال خواستاریم بعد از دو ماه عزاداری و توسل به سیدالشهدا، دست ما را گرفته باشد تا به فرهنگ حسینی و رضوی نزدیکتر شده باشیم.از خداوند طلب می‌کنیم توفیق خدمت در مکتب اهل بیت علیهم السلام، آنچنان که شایسته ایشان و رضایت حق تعالی است را به ما عطا نماید.


انتهای پیام/ 

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان