۰۱/جمادى الأول/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۹/۱۴ یکشنبه

صبح قزوین هفته دفاع مقدس به نمادی برای غرور ملی تبدیل شده است
کد خبر: ۳۵۲۵۹۵ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۶/۳۰ ساعت: ۱۹:۱۵ ↗ لینک کوتاه

‌استاندار قزوین:

هفته دفاع مقدس به نمادی برای غرور ملی تبدیل شده است

استاندار قزوین با بیان اینکه هفته دفاع مقدس به نمادی برای غرور ملی این ملت تبدیل شده است، گفت: الگوگیری از دفاع مقدس برای حل مشکلات امروز کشور یک امر ضروری است.

هفته دفاع مقدس به نمادی برای غرور ملی تبدیل شده است
به گزارش سرویس سیاسی صبح قزوین ؛ هدایت اله جمالی پور ظهر سه شنبه در مراسم تجلیل و تکریم سراسری از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در سالن شهید امامی استانداری قزوین اظهار کرد: بزرگداشت و تکریم از ایثارگران نباید تنها محدود به هفته دفاع مقدس باشد.

وی با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس به نمادی برای غرور ملی این ملت تبدیل شده است، افزود: بزرگداشت هفته دفاع مقدس، تجلیل و تکریم از جنگ نیست بلکه آنچه از آن یاد می‌کنیم حماسه آفرینی در برابر دشمنی است که با تمام توان در پی تجاوز به این خاک بود.

استاندار قزوین با بیان اینکه حراست از خاک و ناموس در برابر دشمن زمینه ساز غرور ملی ایرانیان شد، بیان کرد: الگوگیری از دفاع مقدس برای حل مشکلات امروز کشور یک امر ضروری است.

وی تاکید کرد: دفاع مقدس مملو از ارزش‌هایی است که جامعه امروز به آن نیاز دارد و با پاسداشت و استفاده از این ارزش‌ها می‌توانیم شاهد ایجاد تحولات بزرگ و مثبت در جامعه باشیم.

جمالی پور موفقیت کشور را در گرو ادامه راه شهیدان و ایثارگران در دفاع مقدس دانست و گفت: این هفته بهترین فرصت برای بازنگری و بازاندیشی در فرهنگ غنی دفاع مقدس است.

وی اظهار کرد: همه باید خود را در برابر فرهنگ دفاع مقدس مسئول دانسته و به دنبال انتقال آن به نسل آینده و پاسداری و صیانت از آن باشیم.

استاندار قزوین ادامه داد: بداخلاقی‌های امروز موجود در جامعه از فرهنگ دفاع مقدس دور است و در فرهنگ غنی دفاع مقدس چیزی جز وحدت، همدلی، ولایتمداری و تلاش برای پیشرفت نمی‌دیدیم.

وی در پایان یادآور شد: حرکت رو به جلو در کشور نیازمند همراهی همگانی و وحدت در بین آحاد ملت است و این چیزی است که در دوران دفاع مقدس همگان شاهد ظهور و بروز آن بودیم.

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان