۱۰/شوّال/۱۴۴۵

-

۱۴۰۳/۰۱/۳۱ جمعه

صبح قزوین مرگ تلخ دختر تهرانی بر اثر جراحی زیبایی در کلینیک معروف
کد خبر: ۳۵۱۸۶۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۵/۱۸ ساعت: ۱۱:۴۰ ↗ لینک کوتاه

مرگ تلخ دختر تهرانی بر اثر جراحی زیبایی در کلینیک معروف

دختر جوانی که در تهران، به‌خاطر جراحی زیبایی به کام مرگ فرو رفت.

مرگ تلخ دختر تهرانی بر اثر جراحی زیبایی در کلینیک معروف

 به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین  ؛جمعه گذشته مرگ دختری ۳۲ ساله در یکی از بیمارستان‌های پایتخت گزارش شد. با اعلام این خبر تحقیقات به‌دستور مصطفی واحدی آغاز شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد دختر ۳۲ ساله مدتی قبل در حادثه‌ای از ناحیه پا دچار سوختگی شده بود.

دختر جوان مدتی بعد تصمیم به عمل جراحی زیبایی گرفت و به همین خاطر به کلینیک جراحی زیبایی پوست در غرب تهران مراجعه کرد و اوایل مرداد نیز راهی اتاق عمل شد. اما دختر جوان پس از بی‌هوشی و با شروع جراحی حالش وخیم شد و پزشکان از ادامه عمل خودداری کردند و دختر جوان به بیمارستان خصوصی منتقل شد، اما وی که به کما رفته بود ۱۴ روز بعد تسلیم مرگ شد.

یکی از اعضای خانواده وی گفت: ظاهراً در دستگاه بی‌هوشی مشکلی وجود داشته که باعث شد دخترمان به کما برود و در این ۱۴ روز مجبور به پرداخت شبانه ۱۰ میلیون تومان برای هزینه بیمارستان شدیم.

با مرگ دختر جوان، خانواده او از کلینیک زیبایی شکایت کردند. بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت نیز دستور بررسی مجوز کلینیک را صادر کرد تا مشخص شود که اجازه جراحی زیبایی داشته است یا نه؟ همچنین کارشناسی نیز برای بررسی وضعیت دستگاه بی‌هوشی و تحقیق از متخصص بی‌هوشی کلینیک تعیین شد.

منبع: رکنا

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان