۱۵/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۶/۳۱ چهارشنبه

صبح قزوین برای انتخاب سرپرست شهرداری قزوین منتظر نظر دستگاههای نظارتی هستیم
برای انتخاب سرپرست شهرداری قزوین منتظر نظر دستگاههای نظارتی هستیم
کد خبر: ۳۵۱۶۴۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۵/۶ ساعت: ۱۰:۳۴ ↗ لینک کوتاه

عضو منتخب شورای شهر قزوین:

انتخاب یکی از ۴ گزینه برای سرپرستی شهرداری قزوین به معنای عدم صلاحیت سایرین نیست

قاسم اللهیاری گفت: انتخاب یک فرد به معنای عدم صلاحیت سایرین نیست بلکه بررسی فعلی ما در خصوص انتخاب خوب و خوبتر است که با رای‌گیری، گزینه نهایی اعلام خواهد شد.

قاسم اللهیاری، عضو منتخب شورای شهر قزوین، در مصاحبه با صبح قزوین، در خصوص انتخاب سرپرست شهرداری قزوین گفت: نظر شخصی بنده درخصوص انتخاب سرپرست شهرداری بر استفاده از نیروهای جوان، نخبه، توانمند و انقلابی است و امیدوارم چنین فردی به جایگاه مدیریت شهری ورود پیدا کند. 

وی افزود: پس از اتمام دوره سرپرستی و برای انتخاب شهردار شهر به مدت 4 سال نیز، این مولفه مهم را حتما لحاظ کرده و از مدیر متعهد انقلابی حمایت خواهم کرد. 

عضو منتخب شورای شهر گفت: به شهردار آینده هم توصیه می‌کنیم از افراد متعهد و کارآمد در بدنه مدیریت شهری استفاده کرده و تیم خود را با حضور افراد با انگیزه، معتقد و متخصص تشکیل دهد.

وی در خصوص نظر اعضای شورا مبنی بر 4 عضو مورد بررسی اظهار کرد: در حال حاضر منتظر رای و نظر دستگاههای نظارتی هستیم و از بین این افراد قطعا یک نفر انتخاب خواهد شد؛ البته انتخاب یک فرد به معنای عدم صلاحیت سایرین نیست بلکه بررسی فعلی ما در خصوص انتخاب خوب و خوبتر است که با رای‌گیری، گزینه نهایی اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/6001

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین