۱۹/محرّم/۱۴۴۶

-

۱۴۰۳/۰۵/۰۴ پنجشنبه

صبح قزوین سرقت میلیاردی از خانه کارمند سفارت فرانسه
کد خبر: ۳۵۱۵۱۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۴/۳۰ ساعت: ۱۱:۴۵ ↗ لینک کوتاه

سرقت میلیاردی از خانه کارمند سفارت فرانسه

چند روز قبل بخشی از اموال خانه کارمند سفارت فرانسه در یوسف آباد تهران سرقت شده و با پیگیری های پلیس آگاهی سارق دستگیرشد.

سرقت میلیاردی از خانه کارمند سفارت فرانسه

به گزارش سرویس اجتماعی صبح قزوین؛چند روز پیش اموال خانه کارمند سفارت فرانسه در تهران به سرقت رفت و تیمی از ماموران پلیس تحقیقات را برای شناسایی سارق خانه کارمند سفارت فرانسه آغاز کردند. سفارت فرانسه در خیابان نوفل لو شاتو در تهران قرار دارد و خانه کارمند سفارت فرانسه در یوسف آباد است. در ادامه جزییات بازداشت سارق اموال خانه کارمند سفارت فرانسه را در تهران می‌خوانید.

چند روز قبل مأموران پلیس شمال تهران در جریان وقوع یک فقره سرقت میلیاردی از خانه کارمند سفارت فرانسه در محله یوسف آباد قرار گرفتند و تحقیقات ابتدایی را برای دستگیری سارق آغاز کردند.

بنابرحساسیت موضوع ماموران پلیس پس از مراجعه به خانه تبعه فرانسوی متوجه شدند که مقدایری دلار از گاوصندوق و اموال گران قیمت خانه سرقت شده است.

تیم پلیسی پس از بررسی‌های کارشناسانه درباره محیط جغرافیایی و ارتکاب جرم و بازبینی دوربین‌های مداربسته سارق دلار و اموال با ارزش خانه کارمند سفارت فرانسه را در ایران شناسایی کردند.

بازداشت سارق خانه کارمند سفارت فرانسه در نازی آباد

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم ماموریت گرفتند تا سارق خانه کارمند سفارت فرانسه را بازداشت کنند. ماموران پلیس پس از رسد‌های اطلاعاتی مخفیگاه مرد سارق را در نازی آباد شناسایی و با اخذ مجوز قضایی و حفظ تدابیر امنیتی در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند.

در مخفیگاه سارق مقادیری دلار و اموال مشکوفه را کشف کردند. سارق معتاد به شیشه در بازجویی‌ها صراحتا به سرقت از خانه کارمند سفارت فرانسه در تهران با نیت قبلی اعتراف کرد؛ بنابراین گزارش، پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد. 

منبع:رکنا

انتهای پیام/1404

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان