۱۳/ذو الحجة/۱۴۴۲

-

۱۴۰۰/۰۵/۰۱ جمعه

صبح قزوین مسئولان در شناسایی و برخورد با مفاسد پیش‌قدم باشند/اجرای عدالت، موجب افزایش امید در جامعه می‌شود
مسئولان در شناسایی و برخورد با مفاسد پیش‌قدم باشند/اجرای عدالت، موجب افزایش امید در جامعه می‌شود
کد خبر: ۳۵۱۰۳۰ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۴/۱ ساعت: ۱۴:۱۵ ↗ لینک کوتاه

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

مسئولان در شناسایی و برخورد با مفاسد پیش‌قدم باشند/اجرای عدالت، موجب افزایش امید در جامعه می‌شود

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: مسئولان در شناسایی و برخورد با پرونده‌های فساد می‌باید پیش‌قدم باشند و اجازه ندهند پرونده‌ای رسوا شود و ناچاراً پای کار بیایند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی ظهر امروز(سه شنبه) در دیدار مسئولان دستگاه قضایی استان قزوین که به مناسبت سالروز شهادت شهید بهشتی و آغاز هفته قوه قضائیه برگزار شد، با تبریک میلاد امام رضا(ع) اظهار کرد: سالروز شهادت شهید بهشتی را گرامی می داریم و هفته قوه قضائیه را به شما که خط مقدم این عرصه هستید تبریک عرض می‌کنم.  

وی بیان کرد: دشمنان در تحولات سیاسی اخیر و انتخابات ریاست جمهوری و شورا، تلاش بی‌سابقه‌ای کردند تا حضور مردم پای صندوق‌های رای به حداقل برسد اما مردم با این حضور اجانب را نا امید کردند.  

امام جمعه قزوین تصریح کرد: آن چه از حضور باشکوه مردم پای صندوق رأی اتفاق افتاد، انتخاب ارزشمند شخصیتی انقلابی و مورد اعتماد مردم بود و ان‌شاءالله با شروع کار ایشان مردم طعم عدالت را بچشند و بوی بد ظلم، خیانت و حق کشی از جامعه برچیده شود.    

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: آن چیزی که گاهی جامعه ما را رنج می‌دهد این است که به حق لباس باطل و به باطل لباس حق پوشانده می‌شود که بزرگ‌ترین آسیب است. بعضاً پرونده‌هایی را مشاهده می‌کنیم که کاملاً حق و باطل آن واضح است و اگر روند آن به درستی پیموده شود، نتیجه تحقق عدالت و حق خواهد بود اما این امر تحقق نمی‌یابد.  

وی با تأکید بر اینکه اگر مردم جدیت مسئولان را در برخورد با مفاسد و اجرای عدالت بیشتر ببینند، حضورشان در صحنه‌های انقلاب بیشتر خواهد شد، افزود: اگر مسئولان و متولیان امر پرونده‌های فساد در قزوین را با جدیت بیشتری پیگیری و برطرف می‌کردند، خیز و شکوه حضور مردم در انتخابات بیشتر می‌شد.  

حمایت از عدالت‌خواهان، نقش مهمی در موفقیت دستگاه قضایی دارد

عابدینی با قدردانی از تلاش‌های مسئولان قضایی استان عنوان کرد: جوانمردانه پای کار بایستید و با کسانی که مشکل دارند و در روند برخورد با مفاسد، تعلل ایجاد می‌کنند مقابله کنید و بدانید که چشم امید مردم برای برطرف شدن و حل مفاسد به شماست و ایستادگی محکم شما، امید را در جامعه افزایش می‌دهد.    

امام جمعه قزوین تأکید کرد: مسئولان در شناسایی و برخورد با پرونده‌های فساد می‌باید پیش‌قدم باشند و اجازه ندهند پرونده‌ای رسوا شود و ناچاراً پای کار بیایند.

وی با تأکید بر اینکه هرجا مردم پای کار آمده‌اند کارها به خوبی پیش رفته است، عنوان کرد: در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حرم و فتنه‌ها، مردم پای کار بودند و کارها به خوبی پیش رفت و امروز نیز در اجرای عدالت حضور مردم کمک کننده خواهد بود.  

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: در فضای کاری شما نیز مردم نقش مهمی در پیشبرد اهداف، شناسایی مفاسد و برخورد با آنها دارند و لازمه تحقق این رسالت حمایت از عدالت‌خواهان است تا از فرصت مردم بتوانید در این فضا به بهترین شکل بهره‌مند شوید.  

عابدینی در پایان بیان کرد: اجرای عدالت همواره موجب امید و نشاط در جامعه می‌شود، همانطور که آیت‌الله رئیسی با مفاسد برخورد جدی و قاطع داشتند و جامعه با امیدواری در حمایت از ایشان برخاستند و پای کار آمدند.
انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین