۲۱/شوّال/۱۴۴۳

-

۱۴۰۱/۰۳/۰۱ یکشنبه

صبح قزوین حضور حداکثری در انتخابات آبی بر آتش فتنه دشمن شد/ سربلندی ملت ایران در مهمترین رویداد گام دوم انقلاب
کد خبر: ۳۵۰۹۴۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۲۹ ساعت: ۸:۲۶ ↗ لینک کوتاه

روایت صبح قزوین از حماسه حضور مردم؛

حضور حداکثری در انتخابات آبی بر آتش فتنه دشمن شد/ سربلندی ملت ایران در مهمترین رویداد گام دوم انقلاب

مردم استان قزوین با حضور حداکثری پای صندوق‌های رای، بار دیگر نمره قبولی در کارنامه پشتیبانی از نظام و انقلاب ثبت کردند.

حضور حداکثری در انتخابات آبی بر آتش فتنه دشمن شد/ سربلندی ملت ایران در مهمترین رویداد گام دوم انقلاب
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ مردم استان قزوین از ساعات اولیه امروز برای مشارکت حداکثری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند تا همانند همیشه با حضور پر شور برگ زرین دیگری برای کشور خود ثبت کنند.

در دقایق اولیه سری به شعبه مسجد امام خمینی(ره) واقع در خیابان غیاث آباد قزوین زدیم و در همان ساعات اولیه با حضور پرشور مردم در صف‌های اخذ روبه رو شدیم که هر کدام از آن‌ها با انگیزه و برای حمایت از کشور و پشتیبانی از ولایت فقیه پای صندوق‌های رای آمده بودند.

در این جمعیت از هر نوع قشری، از جمله رای اولی‌ها که برای اولین بار برای رقم زدن سرنوشت کشورشان حضور پیدا کرده‌ بودند دیده می‌شد.

علاوه بر حضور قشر جوان، در این میان زنان و مردان مسنی دیده می‌شدند که آن‌ها بیان می‌کردند که تا کنون در تمامی انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده‌اند و خود را موظف به شرکت در انتخابات می‌دانند چراکه برای حفظ این انقلاب و نظام، جوانان بسیاری از جان خود گذشته‌اند.

یکی از بانوان قزوینی که در این جمعیت حضور داشت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ درباره علت حضور خود در انتخابات، اظهار کرد: مطیع امر رهبرم هستم و در انتخابات شرکت کرده‌ام تا با رای خود به دستور رهبر انقلاب عمل کنم و بتوانیم با مشارکت حداکثری فرد اصلح را انتخاب کنیم.

وی افزود: از رئیس جمهور آینده انتظار داریم که دردی از درد مردم دوا کند و به فکر چاره‌جویی برای مشکلات باشد تا در وضعیت معیشتی بهتری قرار بگیریم.

یکی دیگر از آقایان قزوینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ اظهار کرد: حضور در پای صندوق‌های رای تکلیف شرعی و الهی است و باید از امر ولایت اطاعت امر کنیم تا مانند همیشه پرچم کشورمان بالا بماند و دشمنان ناامید شوند.

وی افزود: رئیس جمهور آینده باید به قول‌های خود عمل کند و برای جوانان طوری برنامه‌ریزی کند که آینده شغلی آن‌ها تضمین شود.

این شهروند قزوینی عنوان کرد: برای ثبات امنیت و گوش به فرمان فر دادن به سخنان رهبری پای صندوق‌های رای حاضر شدیم و از رئیس جمهور آینده انتظار داریم به صحبت‌هایی که در مناظره‌ها بیان کرده است، عمل کند.
در ادامه این گزارش به سراغ مصاحبه با یک دختر جوان رای اولی رفتیم.

این دختر قزوینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ اظهار کرد: برای شادی کشورم و ناامید کردن دشمنان پای صندوق‌های رای حاضر شده‌ام تا مشت محکمی بر دهان استکبار زده شود.

وی افزود: با امید وانگیزه پای صندوق‌های رای حاضر شدیم تا بتوانیم کشور را از وضعیت کنونی نجات دهیم و از رئیس جمهور آینده انتظار داریم به طوری کشور را اداره کند که چهار سال بعد در بهترین وضعیت ممکن قرار داشته باشیم.
در این میان خانم 92 ساله‌ای که با وضعیت جسمی سخت باز هم پای صندوق رای حاضر شده بود، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: مادر دو فرزند شهید هستم و از زمانی که فرزندانم شهید شدند در هر برهه از انتخابات شرکت کردم تا در راه حفظ آرمان‌های انقلاب و حمایت از رهبر نقش داشته باشم.

یک بانوی قزوینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ اظهار کرد: از رئیس جمهور آینده درخواست دارم برای زنان بی‌سرپرست حمایت‌های ویژه‌ای در نظر بگیرد و برای وضعیت شغلی جوانان به صورت دقیق برنامه‌ریزی کند.

وی افزود: شرایط سخت اقتصادی در این چند سال اخیر باعث قرار گرفتن در وضعیت معیشتی دشواری برای همه مردم شده است و باید برای بهتر شدن این وضعیت، کاندیدای اصلح انتخاب شود.

همچنین یک آقای جوان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ اظهار کرد: انتخابات به عنوان یک ابزار سیاسی در بستر دموکراسی برای تعیین نوع تفکری که قرار است در حاکمیت کشور به مدت چهار سال سرنوشت مردم را در دست بگیرد، تعریف می‌شود.

وی افزود: حضور مردم در انتخابات می‌تواند به عنوان ابزار و پشتوانه سیاسی در داخل و خارج از کشور باشد و با رای ندادن نه تنها مشکلات حل نمی‌شود بلکه بر مشکلات افزوده خواهد شد.
این آقای جوان گفت: مردم می‌توانند با مشارکت در انتخابات و دعوت حداکثری افراد پای صندوق‌های رای بهترین انتخاب را برای اداره کشور رقم بزنند تا از این طریق مشکلات  برطرف شود.

 وی ادامه داد: اگر رئیس جمهور آینده بتواند علاوه بر موضوعات سیاسی و فرهنگی در حوزه اقتصادی پر قدرت وارد شود، قطعا تحریم‌ها خنثی خواهد شد و  در وضعیت بهتری قرار خواهیم گرفت.

در ادامه یکی دیگر از رای اولی‌هایی که در این جمعیت حضور داشت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ اظهار کرد: ما با این هدف پای صندوق‌های رای حاضر شدیم تا به دشمنان بفهمانیم در هر برهه از زمان از کشور و رهبرمان حمایت خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: از رئیس جمهور آینده انتظارداریم به وعده‌های خود عمل کند و به فکر گره‌گشایی از مشکلات مردم باشد و در همه امور منافع عمومی را به منافع شخصی ترجیح دهند.

انتهای پیام/1700

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان