۱۴/محرّم/۱۴۴۴

-

۱۴۰۱/۰۵/۲۱ جمعه

صبح قزوین دشمن با ایجاد ناامیدی به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است
کد خبر: ۳۵۰۹۲۷ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۲۸ ساعت: ۱۲:۱۴ ↗ لینک کوتاه

استاندار قزوین:

دشمن با ایجاد ناامیدی به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است/ حضور حداکثری پای صندوق رای ضامن اقتدار کشور است

استاندار قزوین گفت: دشمن همواره در طول تاریخ هجمه‌های بسیاری را به کشور وارد کرده و امروز نیز با ایجاد ناامیدی به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است.

دشمن با ایجاد ناامیدی به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است
به گزارش خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ هدایت‌الله جمالی‌پور در حاشیه شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در آستان مقدس امامزاده حسین(ع) قزوین اظهار کرد: قهر کردن با صندوق‌های رای مشکلات جدی برای آینده کشور رقم خواهد زد لذا همه در این شرایط حساس باید در کنار هم قرار بگیریم.

وی با بیان اینکه با همدلی، همکاری و هم‌زبانی می‌توان مشکلات را حل کرد؛ افزود: امروز کشور تحت تاثیر تحریم‌های ظالمانه قرار دارد و برای عبور از این شرایط نیاز است مردم با حضور حداکثری پای صندوق‌ها، رای خود را به فرد اصلح دهند.

استاندار قزوین تصریح کرد: تمام شرایط برای رای دادن مردم در استان قزوین فراهم شده است و از مردم درخواست داریم با بی‌توجهی نسبت به هجمه‌های دشمنان که به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم هستند، پای صندوق‌های رای حضور داشته باشند.

جمالی‌پور یادآور شد: دشمن همواره در طول تاریخ هجمه‌های بسیاری را به کشور وارد کرده و امروز نیز با ایجاد ناامیدی به دنبال کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات است لذا با انتخاب فرد اصلح می‌توان در تعیین سرنوشت خود اقدام کرد.

با حضور مردم پای صندوق‌های رای از پیچ بزرگ کشور عبور خواهیم کرد

وی ابراز کرد: رای مردم می‌تواند پشتوانه خوبی برای رئیس جمهوری باشد که قرار است گرفتاری‌های کشور را حل کند؛ امروز حماسه بزرگی خلق می‌شود و مردم با نه گفتن به دشمن و با آری گفتن به فرزندانشان حماسه بزرگ را خلق خواهند کرد.

این مقام مسئول بیان کرد: امروز تمام مردم حتی کسانی که از وضعیت موجود گلایه‌مند هستند پای صندوق رای حضور دارند؛ چراکه راه اصلاح امور، عزت، قدرت و بقای کشور حضور پای صندوق رای بوده و نیاز است از این امانت بزرگ و هدیه امام راحل صیانت کنیم.

جمالی‌پور یادآور شد: همانگونه که مقام معظم رهبری عنوان کردند جمهوری اسلامی در پیچ بزرگی قرار دارد و با مشارکت حداکثری، انسجام مردم و مسئولان از این پیچ عبور خواهیم کرد و با حضور حداکثری مردم در انتخابات شرایط بهتری را خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: پایه جمهوری اسلامی براساس مردم و رای آنهاست و باید از آرمان‌های انقلاب نگه‌داری کنیم؛ مردم باید در انتخابات شرکت کنند و در صورت عدم شرکت به خود ظلم خواهند کرد.
انتهای پیام/4006

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین
اخبار ایران و جهان