۱۴/ذو القعدة/۱۴۴۲

-

۱۴۰۰/۰۴/۰۳ پنجشنبه

صبح قزوین برخی کاندیداها با مسائل سطحی، مناظرات را به حاشیه بردند/ از آقای رئیسی تشکر می‌کنم
برخی کاندیداها با مسائل سطحی، مناظرات را به حاشیه بردند/ از آقای رئیسی تشکر می‌کنم
کد خبر: ۳۵۰۷۳۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۱۹ ساعت: ۱۳:۱۹ ↗ لینک کوتاه

مدیر مسئول روزنامه ولایت قزوین:

برخی کاندیداها با مسائل سطحی، مناظرات را به حاشیه بردند/ از آقای رئیسی تشکر می‌کنم

مدیر مسئول روزنامه ولایت قزوین گفت: برخی کاندیداها وارد مسائل سطحی و ‌پوپولیستی می‌شدند که مناظره را به حاشیه سوق می‌داد.

عبدالعظیم موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ با ارزیابی مناظره کاندیداهای ریاست‌جمهوری اظهار کرد: درحالی که سوال‌های جامع و خوبی مورد پرسش قرار گرفت اما در ظرف ۴دقیقه قابلیت پاسخگویی نداشت، به طور مثال بحث طبقات اجتماعی یا فاصله طبقاتی به مقدمات و زمان بیشتری نیاز دارد.

وی افزود: سوالات مطرح شده در مناظره خیلی خوب بود اما باید برای آن بحث‌های تخصصی صورت می‌گرفت، از طرفی هم برخی کاندیداها کارشان را به خوبی بلد بودند چون پاسخی به سوالات نمی‌دادند.

مدیر مسئول روزنامه ولایت قزوین ابراز کرد: کاندیدا صحبت‌هایشان را طوری تنظیم کرده بودند که عامه مردم و کسانی که آراء بیشتری دارند مخاطب باشند و اقلیت‌های مذهبی، اقلیت‌های قومی و قشر زنان و جوانان را مطرح می‌کردند.

وی ادامه داد: برخی کاندیداها وارد مسائل سطحی و ‌پوپولیستی می‌شدند به طور مثال بحث قومیت‌ها را مطرح کردند که معلوم بود آشکارا نمی‌خواهند از این موارد حسن استفاده را داشته باشند.

از آقای رئیسی تشکر می‌کنم

موسوی یادآور شد: بحث زاگرسی بودن آقای رضایی به همین شکل بوده چون خیلی اصرار داشت که چرا به زاگرسی بودن من ایراد دارند؟ در حالی که چه کسی به زاگرسی بودن وی ایراد دارد؟ خودش یک سوالی را مطرح می‌کند تا پاسخی دهد که بحث قومیت را وسط بکشاند.

این فعال رسانه‌ای اصلاح طلب استان قزوین تصریح کرد: یک تشکری باید از آقای رئیسی بکنیم که از ۵ دقیقه‌ای که صداوسیما در اختیارش گذاشته بود استفاده نکرد، چون اگر در آن ۵دقیقه حتی آیه قرآن هم می‌خواند اثرش به اندازه آن اثر منفی که در اذهان عمومی ایجاد می‌شد که ایشان قاضی‌القضات است و زمان بیشتری به او دادند، نبود.

وی‌ عنوان کرد: در این مناظره دوباره بحث مدرک تحصیلی آقای رئیسی را مطرح کردند که به نظر من ناجوانمردانه است چون به هر حال ایشان رئیس یک قوه است و تحصلات حوزی هم از جایگاه و شان علمی برخوردار است.

موسوی در پایان گفت: امیدوارم سطح مطالبی که کاندیداها مطرح می‌کنند خیلی بالا رود و سوالاتی هم که مطرح می‌شود، در مسائل ملموس باشد و خیلی کلی‌نگری نباشد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین