۱۴/ذو القعدة/۱۴۴۲

-

۱۴۰۰/۰۴/۰۳ پنجشنبه

صبح قزوین ۲۷درصد به ظرفیت مجتمع‌های خدماتی رفاهی قزوین افزوده می‌شود
۲۷درصد به ظرفیت مجتمع‌های خدماتی رفاهی قزوین افزوده می‌شود
کد خبر: ۳۵۰۷۳۱ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۱۹ ساعت: ۱۲:۲۲ ↗ لینک کوتاه

معاون اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قزوین:

۲۷درصد به ظرفیت مجتمع‌های خدماتی رفاهی قزوین افزوده می‌شود

معاون فنی و راه‌های روستایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: در سال جاری با افتتاح ۹ مجتمع خدماتی رفاهی جدید، ۲۷ درصد به ظرفیت  مجتمع‌های استان افزوده می‌شود.

فیاض بیگدلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: هم اکنون 33باب مجتمع خدماتی رفاهی در این استان در حال بهره برداری و ارائه خدمات به مسافران و رانندگان هستند که با افتتاح مجتمع‌های جدید این تعداد تا پایان سال جاری به 42 باب افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: این مجتمع‌های در حال ساخت با مجموع مساحت 249هزار مترمربع و با پیشرفت فیزیکی بین 50 تا 100درصد در حاشیه راه‌های این استان در حال احداث و آماده‌سازی جهت بهره برداری هستند.

معاون فنی و راه‌های روستایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: در سال جاری با افتتاح 9 مجتمع خدماتی رفاهی جدید، 27 درصد به ظرفیت  مجتمع‌های استان افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: در این مجتمع‌ها تمام امکانات مورد نیاز مسافران و رانندگان، شامل نمازخانه، سرویس بهداشتی، جایگاه سوخت، رستوران، تعمیرگاه خدمات خودرویی و فروشگاه پیش‌بینی شده است. وی گفت: هر 9 مجتمع جدید مجهز به طرح کهاب(کاهش، هدایت، انتقال و بازیافت بخار بنزین) هستند که برای صرفه‌جویی اقتصادی با اهداف زیست‌محیطی اجرا می‌شود.

به گفته بیگدلی مجتمع‌های خدماتی رفاهی با مشارکت سرمایه‌گذار بخش خصوصی و پس از اخذ موافقت اصولی از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای احداث می‌شوند.

این مقام مسئول بیان کرد: هم اکنون 18 فقره موافقت اصولی برای ساخت مجتمع‌های خدماتی رفاهی صادر شده و تعداد دیگری مجتمع خدماتی رفاهی در حال ساخت هستد که این تعداد نیز پس از پایان ساخت در سال‌های آینده بهره‌برداری می‌شوند.
انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین