۱۹/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۷/۰۴ یکشنبه

صبح قزوین اعضای شعب انتخاباتی قزوین علیه کرونا واکسینه می‌شوند
اعضای شعب انتخاباتی قزوین علیه کرونا واکسینه می‌شوند
کد خبر: ۳۵۰۵۹۲ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ساعت: ۱۳:۲ ↗ لینک کوتاه

فرماندار شهرستان قزوین:

اعضای شعب انتخاباتی قزوین علیه کرونا واکسینه می‌شوند

فرماندار شهرستان قزوین گفت: در راستای حفظ سلامت دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان قزوین کلیه عوامل اجرایی در ستاد و شعب انتخاباتی واکسن کرونا تزریق می‌کنند.

محمد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: در راستای حفظ سلامت دست اندرکاران و عوامل اجرایی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان قزوین کلیه عوامل اجرایی در ستاد و شعب انتخاباتی واکسن کرونا تزریق می‌کنند.

وی افزود: حفظ جان و سلامت اعضای ستاد و شعبات انتخاباتی برای ستاد انتخابات شهرستان قزوین حائز اهمیت بوده چراکه این افراد با وجود خطرات ناشی از شیوع این ویروس، قاطعانه با رعایت دستورالعمل و پروتکل‌های بهداشتی پای کار بوده و قدم به قدم تمامی توان خود را برای برگزاری این رویداد ملی به کار گرفته‌اند.

فرماندار شهرستان قزوین تصریح کرد: از همین رو واکسیناسیون اعضای ستاد و شعبات انتخاباتی طبق لیست موجود در سامانه در دستور کار ستاد انتخابات شهرستان قزوین قرار دارد.

وی بیان کرد: اعضا از هفته آینده طبق نوبت دهی و اطلاع رسانی می‌توانند تا قبل از برگزاری انتخابات نسبت به تزریق آن اقدام کنند.

این مقام مسئول در پایان گفت: تعداد ۵۵۶ شعبه اخذ رای در شهرستان قزوین از سوی ستاد انتخابات این شهرستان پیش بینی شده است که همشهریان می‌توانند با مراجعه به این شعبات در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت کنند.

گفتنی است؛ با تدابیر از پیش تعیین شده رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در کلیه شعب اخذ رای در شهرستان قزوین از سوی عوامل شعب الزامیست، لذا شهروندان با اطمینان خاطر می‌توانند به شعبات مراجعه کنند.

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین