۱۶/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۷/۰۱ پنجشنبه

صبح قزوین اصلاح هندسی ۶نقطه شهر قزوین در سال گذشته
اصلاح هندسی ۶نقطه شهر قزوین در سال گذشته
کد خبر: ۳۵۰۵۸۸ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ساعت: ۹:۵۷ ↗ لینک کوتاه

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین خبرداد

اصلاح هندسی ۶نقطه شهر قزوین در سال گذشته

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین از اصلاح هندسی ۶ نقطه در این شهر طی سال ۹۹ خبر داد.

شیما زرآبادی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین؛ اظهار کرد: سال 99 تعداد 6 نقطه از شهر قزوین اصلاح هندسی شد که شامل ورودی باغ نشاط، بلوار حکیم، خیابان ورودی بیمارستان کوثر، تقاطع خیابان قائم-پیروزی، تقاطع بلوار باهنر-مدیریت و همچنین میدان مادر بود.

وی افزود: این اصلاح هندسی‌ها به وسیله سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری به عنوان یکی از شش زیرمجموعه‌ی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک صورت گرفته و در سال جاری نیز اصلاح هندسی برخی نقاط دیگر در دستور کار قرار دارد.

سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین با بیان اینکه اصلاح هندسی تقاطع صدا و سیما نیز در کمیته فنی شورای ترافیک استان تصویب شده است، ادامه داد: پروژه‌های اصلاح هندسی از جمله پروژه‌هایی هستند که در کاهش آمار تصادفات تاثیر به سزایی دارند.

زرآبادی‌پور در خصوص پروژه‌های در دست اقدام این سازمان نیز بیان کرد: اصلاح هندسی دوربرگردان غرب میدان مادر، تثبیت نیوجرسی شهرک ولایت و باغ نشاط، مناسب‌سازی معابر از جمله بلوار پرستار، پیغمبریه، نادری جنوبی و بلوار غدیر و همچنین نصب تابلوهای راهنمای مسیر با اولویت هسته مرکزی شهر و مبادی ورودی شهر از جمله این اقدامات است.

وی با اشاره به هوشمندسازی سه تقاطع به عنوان یکی دیگر از برنامه‌های در دست اقدام سازمان حمل‌ونقل و ترافیک بیان کرد: اجرای رنگ‌آمیزی طولی و عرضی معابر سطح شهر و تعمیر و ‌نگهداری چراغ‌های راهنمایی، مسیرهای دوچرخه و تابلوهای ترافیکی نیز در دست اقدام است.

انتهای پیام/۷۰۰۳

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین