۱۲/صفر/۱۴۴۳

-

۱۴۰۰/۰۶/۲۸ یکشنبه

صبح قزوین کشاورزان الموت غربی ۵۱۸ کیلو برنج به نیازمندان اهداء کردند
کشاورزان الموت غربی ۵۱۸ کیلو برنج به نیازمندان اهداء کردند
کد خبر: ۳۵۰۲۲۳ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۲/۲۵ ساعت: ۱۲:۵۲ ↗ لینک کوتاه

رئیس کمیته امداد الموت غربی:

کشاورزان الموت غربی ۵۱۸ کیلو برنج به نیازمندان اهداء کردند

رئیس کمیته امداد الموت غربی گفت: جمعی از کشاورزان الموت غربی در اقدامی خداپسندانه ۵۱۸ کیلوگرم برنج به نیازمندان بخش الموت غربی اهداء کردند.

 جواد میرزاپور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) رسالت بزرگ خدمت به محرومان را بر عهده دارد، اما این رویکرد با اتکاء به کمک‌های مردمی صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: خداوند سبحان را شاکریم که علی‌رغم محرومیت منطقه الموت غربی بازهم شاهد فرهنگ انفاق و نیکوکاری در میان آحاد مردم این منطقه هستیم.

رئیس کمیته امداد الموت غربی تصریح کرد: جمعی از کشاورزان الموت غربی در اقدامی خداپسندانه ۵۱۸ کیلوگرم برنج به نیازمندان الموت غربی اهداء کردند.

وی گفت: همچینن یکی از خیران منطقه نیز ۲۵ میلیون تومان کمک نقدی برای رفع نیاز محرومان به کمیته امداد امام خمینی(ره) اهداء کرد.

میرزاپور عنوان کرد: منطقه الموت غربی دارای هزار و ۶۷۷ خانوار مددجو با جمعیت دو هزار و ۶۷۹ نفری تحت حمایت است که علاوه بر این تعداد هزار و ۵۴۲ نفر نیز به صورت تک خدمتی تحت حمایت هستند.

وی در پایان بیان کرد: از این میزان مددجو ۲ هزار و ۱۸ نفر سالمند هستند که لازم است خدمت رسانی به آن‌ها در فرایندی شایسته و متناسب با شرایط جغرافیایی منطقه انجام شود.

انتهای پیام/7003

دیدگاه ها

اخبار استان قزوین